Liepājas cietumā NEGAIDĪTI miris jaunietis, kurš dzērumā Rojā tīšām uzbrauca Artūram!

Liepājas cietumā negaidīti miris tikai 34 gadus vecais jaunietis, kurš pirms pusgada Rojā, Zvejnieksvētku laikā, alkohola un narkotiku reibumā notrieca 33 gadus veco Artūru, raksta portāls “Kasjauns.lv”.

Cietušais Artūrs pēc tīšajā avārijā gūtajām traumām vēl līdz šim brīdim atgūstas no smagajiem ievainojumiem un šobrīd pārvietojas ar ratiņkrēsla palīdzību, bet ir optimists un nav zaudējis cerības kādreiz atkal staigāt pats saviem spēkiem.

Jau rakstījām, ka pagājušā gada 9. jūlijā visu Latviju šokēja nežēlīgs piedzēruša huligāna uzbrukums, ka Rojā pārdzēries jaunietis ar auto nesoties tieši virsū notriec citu jaunieti!

(Lasīt pilnu 2017.gada 9.jūlija rakstu par notikušo un skatīt aculiecinieku VIDEO var ŠEIT)

Vainīgais speciāli lielā ātrumā uzbrauca Artūram, kurš viņu iepriekš bija centies nomierināt. Artūrs tika smagi ievainots, viņam konstatēja vairākus kāju lūzumus un citas traumas. Savukārt Artūru notriekušais jaunietis aizbrauca no notikuma vietas un vēlāk narkotiku un 1,4 promiļu lielā alkohola reibumā tika aizturēts.

Attēlā: mirušais noziedznieks aizturēšanas brīdī

Ieslodzījumu vietu pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Ināra Makārova Kasjauns.lv paziņoja, ka nesen ar brīvības atņemšanu uz pieciem gadiem notiesātais noziedznieks ir miris.

Makārova stāsta: „Ieslodzītais mira 9. janvārī. Konstatējot ieslodzītā veselības problēmas, nekavējoties tika izsaukta ātrā medicīniskā palīdzība, bet pēc 40 minūšu pūlēm, dzīvību glābt neizdevās. Kā katrā nāves gadījumā, ir ierosināts Kriminālprocess, veiktas ekspertīzes, pēc kurām tiks noteikts precīzs ieslodzītā nāves cēlonis. Vardarbīgas nāves pazīmes nav konstatētas”.

Savukārt Artūra māsa Ilona Kasjauns.lv teica, ka ir šokā par šo vēsti, jo „cerējām, ka vismaz pēc izlaišanas no cietuma (no viņa) saņemtu kaut kādu daļu no ārstniecības izdevumiem Artūra ārstēšanai un zālēm, jo tie ģimenes mūsu ģimenei ir ļoti lieli”.

Avots

Iesaki šo rakstu citiem!

RB Author

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *