Melīgā OIK matemātika: vai maksāsim vēl 689 miljonus „Latvenergo”?

Pēdējā laikā vērojama liela politiķu rosība ap obligātā iepirkuma komponenti (OIK), ko lielākā daļa sabiedrības izjūt kā neadekvātu papildu maksājumu par elektrību it kā zaļāka dzīvesveida vārdā.

Premjers Māris Kučinkis (ZZS) jau paziņojis par šīs valdības gatavību OIK jautājumā salikt visus punktus uz “i”, izmantojot Latvenergo virspeļņu un ekonomikas ministra Arvila Ašeradena idejas. Pats A. Ašeradens kā lielu sasniegumu min to, ka ir piedāvāta Latvenergo OIK nākotnes saistību samazināšana par TEC-2/TEC-1 uzstādīto jaudu, apmaksājot to it kā ar Latvenergo pamatkapitāla samazināšanā iegūtiem 454 miljoniem eiro…

Raksta turpinājums nākamajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!

RB Author

Comments

    Blumbergs Ojārs

    (13/04/2018 - 15:55)

    Bordān,vai jūs tiešām nesaprotat,ka TAUTA IR AIZLIEGUSI PRIVATIZĒT LATVENERGO, resp., valsts energouzņēmumu? Tātad-jebkuras obligācijas ,ķīlas zīmes ,kredīti ar mantiskām saistībām ,šim uzņēmumam pēc būtības IR LIEGTI ! Tos parādus-aizņēmumus visus būs JĀIZPĒRK LATVIJAS VALSTIJ,TAUTAI. !!! Tas,ko paveica VIENOTĪBAS Kampars vai faktiski iesāka vēl savulaik Tautas PARTIJA ,ir slepena ,priekš tautas nomaskēta , P R I V Ā T I Z Ā C I J A S shēma. Bet KURŠ TAD VĒL VAIRĀK par laikrakstu “DIENA” -savās slejās vēlēšanu laikā bez ierunām atbalstīja tieši šīs partijas,citas domas pat lāga pieminēt negribot? Vai ne AŠRĀDENS un DIENAS redaktore ĒLERTE- tolaik ietekmīgākās avīzes LĪDZĪPAŠNIEKI-MILJONĀRI? Varbūt JKP vismaz varētu godīgi atgriezties pie savām saknēm-” LC” un ieskatīties tur-kā krieviem mācīja Kozma Prutkovs ? Un kāda te vēl sakarība ar daudzdzīvokļu māju siltināšanas programmu,izņemot prastu pirmsvēlēšanu āķi ,iemestu duļķainā dīķī lielo pilsētu VĒLĒTĀJU ķeršanai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *