Palīdzības LŪGUMS: Pašvaldība vientuļajai 3 bērnu māmiņai piešķir dzīvokli nožēlojamā stāvoklī!

Laura (vārds ir mainīts) ir trīs bērnu māmiņa no Iecavas, kura priekš saviem bērniem ir darījusi visu, kas ir viņas spēkos, bet šobrīd ir nepieciešams milzīgs atbalsts lai ģimenīte varētu atsperties.

Viņa raksta:

“Mana dzive sāka mainīties divus gadus atpakaļ, kad aizgaju no bērnu tēva ar trim maziem bērniem uz rokām, vīrietis fiziski iespaidoja gan mani, gan bērnus. Iet nebija kur, visu nācās darīt no nulles. Lēnu garu, ar savu gribasspēku un līdzcilvēku atbalstu es cīnījos par to, lai bērniem ir tik daudz, kā apģērbs, ēdiens un mamma līdzas, kura viņus mīl. Sākumā bija jāpārvar daudz grūtību un šķēršļu, es meklēju atbalstu pie sociālā dienesta, nokārtoju statusu, vērsos pašvaldībā ar lūgumu pēc dzivokļa, jo īret nebija par ko, kā arī tajā brīdī nebija kur. Tā nu es atradu kādu mazu dzīvoklīti un centos viņu iekārtot. Taču tas bija pagaidu variants. Tagad, pēc diviem gadiem pašvaldība ir piešķīrusi mums 2 istabu dzīvokli, bet tajā ir ļoti daudz jāiegulda.
Man pašai tas nav pa spēkam, bet ļoti gribētos lai mūsu ģimenītei ir vieta, ko saukt par mājām. Pēc visām grūtībām un pārbaudījumiem, kam esam gājuši cauri, es ticu ka izdosies atrisināt arī pārējās lietas, tāpēc es ļoti lūdzu atbalstu visā, kas noder remontam, telpām, grīdām un vanasistabas remontam, kā arī ļoti noderētu vēl kādas darba rokas, jo viena to nespēšu izdarīt.”

Lai ģimenīte varētu sākt dzīvot piešķirtajā dzīvoklī, ir jāiegulda ļoti daudz, gan materiāli, gan darbaspēka ziņā.
Jātiek vaļā no pelējuma sēnes, kas ir praktiski visā dzīvoklī;
Jāievelk jauna elektrība;
Jāsalabo santehnika;
Jāieliek jauni logi;
Jāieliek grīdas;
Nepieciešamas visas mēbeles, jo dzīvoklis ir nemēbelēts;
Vanna vai duša, izlietnes, tualetes pods;
Jāflīzē virtuve un vannasistaba;
Jāizlīmē tapetes visā dzīvoklī.
U.c. darbi.

Ja jums ir iespēja palīdzēt minētajai ģimenei ar materiāliem, darbu vai kā savādāk, mēs Labdarības Lapa komanda būtu ļoti pateicīgas.
Ļoti ceram, ka jau tuvākajā laikā ģimenīte tiks pie savām mājām.

Ja varat atbalstīt materiāli:

Biedrība “Labdarības lapa”
Reģ.nr. 40008229453
Swedbank
SWIFT kods: HABALV22
Konts LV82HABA0551039185377
Paypal: [email protected]

Maksājuma mērķī norādot- remontam.

FOTO no dzīvokļa:

Avots

Iesaki šo rakstu citiem!

RB Author

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *