Skandalozais pāris Andris Kivičs un Liene Skulme pilda solījumu un pamet Latviju

Aizvadītajā nedēļā medijus un sociālos tīklus pārpludināja Andra Kiviča un Lienes Skulmes attiecību peripētijas, kurām līdzi varēja sekot ikviens interneta lietotājs. Šodien, 14.01. mūziķis savā Instagram profilā ievietojis bildi ar aprakstu “Beidzot maucam prom”.

Bilde uzņemta taksometrā ceļā uz lidostu, taču šobrīd nav zināms, uz cik ilgu laiku mīlnieki pametīs dzimteni, viņu galamērķis ir Berlīne. Publicētajā bildē abi izskatās priecīgi, ka beidzot dodas prom.

Pēc visiem skandāliem sociālajos tīklos, kuros Kivičs paziņoja piekaut jebkuru, kurš aizskars Lieni, Kivičs sacīja: “Jā, atzīšos, biju Vecrīgā, mazliet iedzēru, bet kāpēc gan ne, ja esmu laimīgs? Nē, es neesmu pālī, un tas, ko rakstu sociālajos tīklos, ir tas, ko es tiešām domāju.”

Arī Lienei bija savs viedoklis par izveidojušos situāciju: “Tas, ka mēs šeit nepaliksim, ir skaidrs kā diena. Ne šeit mums dzīvot! Paskaties, kas sabiedrībā notiek! Vai svešu attiecību apspriešana internetā un tādas negācijas ir sabiedrības norma?

Mēs ar to nesamierināsimies. Man ir radinieki Amerikā, bet tas ir tikai viens no variantiem. Pagaidām vēl nezinām, uz kurieni brauksim, taču tas, ka Latvijā nepaliksim, ir pilnībā skaidrs.”

Publicētā foto komentāros lasāmi laba ceļa vārdi pārim.

Avots: skaties.lv

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru