Uzmanies! PTAC brīdina! Divi Latvijas internetveikali nepiegādā preces un neatdod naudu!

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) brīdina cilvēkus par diviem Latvijas interneta veikaliem – konkrētāk uzņēmuma SIA Parfims uzturētajiem interneta veikaliem www.ietaupi24.lv un www.tehnika365.lv – saņemtas vairākas sūdzības par negodprātīgu komercpraksi, proti, pircējam netiek piegādāta nopirktā prece, turklāt samaksātā nauda netiek atdota.

Pēdējo trīs mēnešu laikā PTAC ir saņēmis 10 sūdzības un sniedzis deviņas konsultācijas par SIA Parfims negodīgo komercpraksi interneta veikalos www.ietaupi24.lv un www.tehnika365.lv. Pēc pasūtījuma veikšanas uzņēmums patērētājiem nepiegādā preces un neatmaksā par tām samaksāto naudu, kas elektropreču gadījumā pārsniedz pat 1000 eiro.

Šobrīd interneta veikala www.tehnika365.lv darbība ir apturēta, taču www.ietaupi24.lv turpina pieņemt pasūtījumus par, kuriem tiek saņemtas arvien jaunas sūdzības.

PTAC aicina patērētājus pirms jebkuras preces vai pakalpojuma iegādes veltīt laiku interneta vietnes izpētei. Tā kā problēmu un strīdu gadījumā informācija par pārdevēju ir būtiska un nepieciešama, PTAC speciālisti iesaka drošības nolūkos informāciju par uzņēmumu salīdzināt ar, piemēram, Lursoft datubāzē pieejamajām ziņām. Šajā datubāzē jāpievērš uzmanība atzīmēm par to, vai nav aktuāls uzņēmuma maksātnespējas process vai likvidācijas process, kas liecina par problēmām konkrētajā uzņēmumā.

Vērtīgi pirms preces iegādes kādā interneta veikalā iepazīties ar citu patērētāju atsauksmēm dažādos atsauksmju portālos, izmantojot interneta meklētājprogrammas vai pajautājot draugiem un paziņām par viņu pieredzi.

Papildus minētajam PTAC aicina iepazīties ar padomiem, kā izvēlēties drošu internetveikalu (tos var aplūkot, klikšķinot šeit)

Avots: Diena.lv

Iesaki šo rakstu citiem!

RB Author

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *