Vakardienas traģēdija, kad trolejbuss notrieca cilvēku, notikusi dziedātājas Kļaviņas acu priekšā!

Vakar jau ziņojām, ka trešdienas vakarā Rīgas centrā trolejbuss nāvējoši notriecis kādu vīrieti – izrādās dziedātāja Kļaviņa ir bijusi aculieciniece šai baisajai traģēdijai!

Ar emocionāli šausminošu pārdzīvojumu sociālajā tīklā Facebook dalījās dziedātāja Jana Kamila Kļaviņa. Viņa, esot mašīnā, bija aculieciniece šausminošai traģēdijai, kā trolejbuss Rīgā, traucoties lielā ātrumā, uz Matīsa ielas izšķaida cilvēku, raksta portāls “ritakafija.lv”.

“Ak, Kungs! Mūsu acu priekšā uz Matīsa ielas trolejbuss notrieca cilvēku. Ātrums bija šausmīgs. Cilvēku uzsvieda tā, ka trolejbusam viss priekšējais stikls tika izsists. Sitiens bija tik spēcīgs, ka mēs sākumā pat nesapratām, kas īsti notiek. Tad ieraugām cilvēku lidojam pret asfaltu. Visapkārt asinis! Tas bija briesmīgi!!! Nezinām, kas tur notiek tagad un kā tas viss beidzās. Trolejbuss brauca pie zaļās gaismas, jo mēs stāvējām krustojumā un mums tobrīd dega sarkanā gaisma luksaforā. Jautājums vienīgi, kāds īsti bija ātrums, ja cilvēku tā aizlidinātu. Sirds sažņaudzas, nedod Dievs tādu nelaimi. Braucot garām bija manāms, ka cilvēks labi ģērbts. Visdrīzāk devās savās ikdienas gaitās un aizdomājās. Ak, Dievs, cik šausmīgi! Mīļie, draugi, lūdzu esiet uzmanīgi! Nekad nerunājiet pa telefonu šķērsojot ielu. Pat, ja deg zaļā gaisma, esiet uzmanīgi. Es šodien redzēju cik briesmīgi tas var beigties,” tā sociālajā tīkla Facebook par saviem pārdzīvojumiem rakstīja dziedātāja.

Nelaimes gadījums noticis ap 19:10 vakarā Avotu un Matīsa ielu krustojumā. Notriektais vīrietis atradies zem trolejbusa riteņiem un notikuma vietā redzama asins peļķe pāris kvadrātmetru platībā.

Kā portāls ritakafija.lv noskaidroja Valsts policijā, izsaukums uz nelaimes gadījuma vietu saņemts plkst. 19:29. Cietušais vīrietis no gūtajām traumām miris. Notikušā apstākļi tiek skaidroti.

Attēls ilustratīvs

Avots 1, 2

Iesaki šo rakstu citiem!

RB Author

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *