VIDEO: A.Kaimiņš atklāj, kas patiesībā ir “eksperti”, kuri piedalās “Oligarhu lietas” komisijā!

Izrādās, ka ar Aivaru Lembergu vai viņa ģimeni ir saistīti vismaz četri cilvēki, kuri šobrīd piedalās “Oligarhu lietas” parlamentārajā izmeklēšanā, un tā vērtējama kā ņirgāšanās un “spļaušana sejā vēlētājiem”, pirmdien izmeklēšanas komisijas sēdē norādīja Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš (KPV LV)!

  • Artuss Kaimiņš norādīja, ka komisijas darbā kā eksperts piedalās jurists Aivars Borovkovs, kurš 1993.gadā ar Lemberga esot noslēdzis darījumu par akciju pirkumu.
  • Tāpat kā komisijas konsultants ir izvēlēts jurists Aldis Alliks, kurš savulaik esot saņēmis līdzekļus kā Lemberga dēla Anrija advokāts.
  • Kaimiņš norādīja arī uz publicistu Imantu Liepiņu, kuram paredzēts sniegt ziņojumu komisijā un kurš ir rakstījis laikrakstam “Neatkarīgā”, kas piederot uzņēmumam, ar kuru savā ziņā saistīts esot Lemberga dēla sievas brālis.
  • Tāpat šodien komisijā savu viedokli paudušais Edgars Jansons ir vadījis uzņēmumu, kas savulaik esot daļēji piederējis Lembergam, norādīja politiķis.

Savukārt pie publicētā KPV LV video atrodams šāds komentārs:

“Tikpat mierīgi šī komisija ar Sudrabu pakaļgalā var tikties Ventspilī pie mazā Kurzemes “hercoga”, netērējot Saeimas administratīvos resursus. Šī komisija ir sabotāža, un tā ir izgāzusies, pat nesākoties. 4 no 5 piesaistītajiem Parlamentārās izmeklēšanas komisijas “ekspertiem” ir bijuši vai joprojām ir mantiskās attiecībās ar Lembergu.Ir izveidojusies svētmocekļa Lemberga loža Saiemā. Saeimā!!”

VIDEO:

Iesaki šo rakstu citiem!

RB Author

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *