VIDEO: Iespaidīgā Merilas Strīpas runa, kuras laikā zālē valdīja kapa klusums..

golden

Nopelniem bagātā Holivudas aktrise Merila Strīpa nesen saņēma “Zelta globusu” par mūža ieguldījumu kino mākslā. Viņa kāpa uz skatuves un teica runu, kurā kritizēja jaunievēlēto ASV prezidentu Donaldu Trampu. Kamēr Merila Strīpa runāja, zālē valdīja kapa klusums.. Viņas teiktais uzrunāja visus zālē sēdošos.. un ne tikai..

Merila Strīpa sāka savu runu, apgalvodama, ka šobrīd zālē atrodas visnīstākā Amerikas daļa – Holivudas pārstāvji, ārzemnieki un prese.. Mirkli vēlāk viņa nosauca vairākus kolēģus, kuri nav dzimuši ASV, taču viņu devums amerikāņiem un pārējai pasaulei ir nozīmīgs..

Aktrise veltīja labus vārdus lieliskiem savu kolēģu sniegumiem, taču bijis viens atsevišķš sniegums, kas viņu satriecis līdz sirds dziļumiem.. Merila Strīpa teica, ka šī runa nav bijusi laba, toties tā panākusi savu – bijusi efektīva un likusi smieties. Tomēr tas nenotika filmā, bet reālājā dzīvē..

Stāsts bija par cilvēku, kurš gatavojas ieņemt visprestižāko amatu valstī, taču pirms ievēlēšanas atļāvies apsmiet un izķēmot žurnālistu ar īpašām vajadzībām..

VIDEO:

Merila Strīpa uzsvēra – ja kādu cilvēku pazemo valstī ietekmīga persona, tad tas it kā dod zaļo gaismu jebkuram, ka, jā, tu drīksti aizskart citu cilvēku.

“Necieņa rada necieņu, vardarbība izraisa vardarbību. Ja ietekmīgs cilvēks izmanto savu statusu, lai aizskartu citus, mēs visi esam zaudētāji,” savās emocionālajās pārdomās dalījās “Zelta globusu” ieguvusī aktrise.

Lai gan Merila Strīpa nevienu vārdā nenosauca, visiem bija skaidrs, par ko viņa runā.

VIDEO:

https://youtu.be/NxyGmyEby40

Donalds Tramps reaģēja uz Merilas Strīpas runu, savā tviterī nosaucot viņu par vienu no “visvairāk pārvērtētajām aktrisēm” un “Hilarijas pakalpiņu”, kas cietusi smagu sakāvi..

ir

Iesaki šo rakstu citiem!

RB Author

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *