VIDEO: Jau nākamnedēļ Rīgā atklās pirmo tirdzniecības ķēdes “Pepco” veikalu!

Jau nākamo piektdien, 23. martā Rīgā, tirdzniecības centrā “Mežciems” tiks atklāt pirmais tirdzniecības ķēdes ‘Pepco’ veikals Latvijā, informē portāls “Delfi.lv”.

Veikala, kas atrodas Biķernieku ielā 143, atklāšanu vadīs “Pepco” vadītājs Centrālajā un Austrumeiropā Marcins Stanko un “Pepco” Baltijas reģiona vadītājs Aleksandrs Čikaidze, portālu “Delfi” informēja uzņēmumā.

“Pepco”par sevi raksta, ka ir Eiropas atlaižu veikalu ķēde, kas piedāvā apģērbus visai ģimenei un mājsaimniecības preces par zemākajām cenām. “Pepco” ir pieredzējis dinamisku izaugsmi Polijā jau vairāk nekā 12 gadus un kļuvis par populārāko bērnu apģērbu tirgotāju un vadošo dekoratīvo priekšmetu piegādātāju. Panākumu pamatā esot cilvēki un viņu iesaistīšanās.

Kopumā plānots, ka tirdzniecības ķēde šogad Latvijā atvērs 12 veikalus un līdz 2020. gadam palielinās to skaitu līdz 30.

“Pepco” ir Eiropas mazumtirdzniecības ķēde, kas nodrošina patērētājus ar apģērbu un precēm mājai par pieejamām cenām. “Pepco” ir vairāk nekā 1200 veikalu, kas atrodas Čehijā, Horvātijā, Ungārijā, Polijā, Slovākijā, Slovēnijā, Rumānijā, bet decembrī plānots arī atvērt pirmo veikalu Lietuvā. Zīmols uzsāka savu darbību 2004. gadā Polijā.

VIDEO:

Avots: Delfi

Iesaki šo rakstu citiem!

RB Author

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *