VIDEO: Lasītāja stāsts: Kārtējā Jūrmalgeita, jeb Maxima – 2?

Māris atsūtījis savu stāstu, kas papildināts ar video. Publiskajā telpā vēl neredzēts video par to, kādi defekti patiesībā atklājās Jūrmalas pilsētas sporta hallē, kas tiek slēpts, kādēļ?

Māris raksta:

“Diemžēl, bet Latvijas mediju telpā nav iespējas parādīt visu to, kas notiek patiesībā. Tajā parādās tikai daži pielaboti fakti, izskaistinātas patiesības un tikai tik tālu, cik tas ir vajadzīgs kādam, kurš patiesībā pasūta mūziku. 

Diez vai kādam var rasties šaubas par materiāla autentiskumu. Šie visi kadri ir filmēti minētajā objektā, fotogrāfijas arī uzņemtas tieši tur. Tas, ko vēl vēlos piebilst ir – nav dūmu bez uguns. Esmu pārliecināts, ka uzradīsies vesela kaudze ar speciālistiem, kuri apgalvos, ka tādām plaisām tur ir jābūt, ka viss ir lieliskā kārtībā un ka trauksme sacelta pilnīgi lieki. Arī halli apmeklēja dažādi eksperti, kuri katru reizi apgāza viens otra izvirzītās teorijas par defektu rašanās cēloņiem. Vienu gan nenoliedza neviens – halle ir uzbūvēta ļoti pavirši un neviens nevar īsti noteikt, kādi materiāli tieši ir izmantoti. Visticamāk, tie bijuši lētākie pieejamie un lielā daļā gadījumu galīgi ne tie, kurus paredzējis projekts. Bet, kā izteicās viens no ekspertiem – tā taču ir visur. Manis pēc, lai ir visur, tikai lai ir droši. Un, ja pēc nepilna pusgada ekspluatācijas jau parādās defekti, tad vismaz pārbaudiet to rašanās iemeslus.

Šī nav Zolitūdes ”Maxima”! Šeit katru dienu trenējas simtiem bērnu. Mācību process šeit notiek Jūrmalas Valsts Ģimnāzijas, Pirmsskolas mācību iestādes ”Atvase” un Jūrmalas Sporta skolas audzēkņiem. Paralēli vēl Latvijas un Baltijas basketbola līgas spēles un treniņus aizvada Jūrmalas ”Fēnikss” basketbola komanda.

Raksta turpinājums un VIDEO nākamajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!

RB Author

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *