VIDEO: “Melu teorija” – Kā patiesībā Ukrainā tika notriekta pasažieru lidmašīnu MH17!?

Mēs visi gribētu cerēt, ka mediji ir tie, kas mums sniedz patiesu, precīzu un analītisku informāciju, tomēr tā ne vienmēr notiek. Katru dienu informatīvajā telpā nonāk ļoti daudz ziņu, kas ir nepatiesas, tendenciozas, sagrozītas vai klaji melīgas.

Vai mākam tās atšķirt no patiesības? Kā rodas meli medijos, kā tie izplatās un kāds ir to mērķis, par to skatītājiem pastāstīs jaunā analītiskā raidījuma “Melu teorija” veidotāji Jānis Krēvics un Ansis Pūpols kopā ar nozares ekspertiem.

“Melu teorija” pētīs, atmaskos un skaidros medijos izskanējušās nepatiesības, un palīdzēs skatītājiem nepazaudēt galvu informatīvajā plūsmā. Ansis Pūpols pievērsīsies ikoniskiem melu stāstiem, piemēram, par virs Ukrainas notriekto Malaizijas lidmašīnu MH17, par krustā sisto puisēnu, biedēšanu ar bēgļiem u.c. Savukārt Jānis Krēvics sekos jaunākajām melu tendencēm un skaidros, kā tās ietekmē vēlēšanas, kā tiek izveidoti melu mediji un kā nezināmas izcelsmes ziņas tiek padarītas par karstākajiem jaunumiem. Atklāj patiesību kopā ar TV3!

VIDEO:

Avots: Tvplay.lv

Iesaki šo rakstu citiem!

RB Author

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *