VIDEO: “Prāta vētra” (Brainstorm) izdod jaunu dziesmu kopā ar “Ewert and the Two Dragons”!

Pēc gadu ilgas sadarbības “Brainstorm” un “Ewert and the Two Dragons” prezentē rezultātu – dziesmu “We Wait for the Light”!

Ir pagājis vairāk kā gads kopš Renārs Kaupers un Everts Sundja uz pāris dienām ieslēdzās virtuvē un sāka strādāt pie kādas dziesmas skices. Abiem “virtuves biedriem” pa šo laiku ir pievienojušies vēl 7 līdzautori un divu grupu – “Ewert and the Two Dragons” un “BrainStorm” (Prāta Vētra) sadarbības rezultāts ir brīnišķīga dziesma “We Wait for the Light” .

Ar grupu “Ewert and the Two Dragons” Latvija nav jāiepazīstina. Igauņu puiši jau pirms vairākiem gadiem ir paspējuši iekarot klausītāju sirdis, vairākas reizes ir uzstājušies Latvijā ar solo koncertiem, kā arī piedalījušies mūzikas festivālos.

Dziesma ir abu grupu dalībnieku kopdarbs. Ieraksta pirmais posms notika Tallinā, vēlāk dziesma ieguva jaunas melodiskas līnijas, bet tad uz vairākiem mēnešiem darbs pie tās apstājās. Palīgā nāca zviedru draugi Povels Olssons un Davids Larsons, kuri iepriekš ir piedalījušies arī dziesmas “Debesis iekrita Tevī” aranžēšanā. Tā nu ar triju valstu – Igaunijas, Latvijas un Zviedrijas – spēku ir tapusi šī saulainā dziesma.

VIDEO:

AUDIO:

Everts (Ewert Sundja) no grupas Ewert and The Two Dragons un Renārs Kaupers no “BrainStorm” paspēja paviesoties arī radio “Pieci”, kurā dzīvajā versijā prezentēja jauno kopdarbu “We Wait For The Light”!

VIDEO:

Avots: parmuziku.lv

Iesaki šo rakstu citiem!

RB Author

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *