2022. gada miljonāra aspekts ienes dzīvi mainošas izmaiņas 5 zodiaka zīmēs. Viņus gaida veiksme un panākumi

Piecām zodiaka zīmēm 2022. gads gatavo dzīvi mainošas pārmaiņas. Aspekts starp bagātības un laimes planētām Plutonu un Jupiteru astroloģijā tiek saukts par “miljonāra aspektu”. Viņš atnesīs zodiaka apļa pārstāvjus, papildus pārmaiņām personīgajā dzīvē, veiksmi, naudu un panākumus. Finansiālā labklājība ne tikai Tīģera gadā, bet arī turpmāk būs atkarīga no tā, cik spēcīga būs “nākotnes mezgla” ietekme. Šāds astroloģisks notikums notiek reizi 20 gados. Tātad ir iespēja sagrābt veiksmi aiz astes un turēt to vairāk nekā vienu gadu.

VĒRSIS. Šajā zīmē aptumsumi būs visu 2022. gadu. Tie zodiaka pārstāvji, kuri maijā nesaņēma tālu no labajiem likteņa piedāvājumiem, tos noteikti saņems novembrī. Tam vajadzētu izveidot tā saukto “nākotnes mezglu”, kas ir cieši saistīts ar karmu, kas, savukārt, radīs visus apstākļus, lai Vērsis uz daudziem gadiem kļūtu par veiksmīgiem, laimīgiem un bagātiem cilvēkiem. Kā nekad agrāk šādas iespējas kļūs reālas.

Zvaigznes skaidri norāda uz vienu nosacījumu. Vērsim katru reizi obligāti jāatklāj savs potenciāls līdz galam. Ir vērts mēģināt reklamēt sevi visos virzienos, kur vien iespējams. Tā vai citādi Tīģera gada notikumi dod visas iespējas straujai, vienkārši fenomenālai izaugsmei. Liktenīgas pārmaiņas pirms rudens vidus var sākties jebkurā brīdī.

LAUVA. Zodiaka pārstāvji saņēma arī milzīgu varbūtību, ka 2022. gadā viņiem izdosies kļūt par diezgan lielas naudas summas īpašniekiem. Pavasarī vajadzēja parādīties kādam finansiālam veiksmei. Šajā gadījumā Miljonāra aspekts jau ir sācis savu darbību. Citi Ļvovas panākumi naudas lietās ilgi negaidīs. Tāpat kā ar Vērsi, visam jāsākas pirms šī gada novembra. Šajā laika posmā kādam vajadzētu saņemt mantojumu vai kļūt bagātam pēc veiksmīgas laulības. “Miljonāra aspekts” ir saistīts arī ar valsts sektoru. Komercdarbībai gada otrajā pusē vajadzētu būt patīkamiem pārsteigumiem.

Galvenais ir prast noturēties uz veiksmes viļņa un steigā nelauzt malku. Vēl viena lieta. Vasaras pēdējos mēnešos jums jābūt ārkārtīgi uzmanīgam pret ienākošajiem priekšlikumiem. Pat ja ļoti ienesīgu biznesu piedāvā nepārbaudīti cilvēki, visticamāk, ir vērts no tā atteikties. Zaudētā peļņa var būt daudz labāka nekā reālie naudas zaudējumi.

SKORPIONS. Tīģera gadā zīmes pārstāvjiem pienācis laiks pārskatīt savu attieksmi pret naudu kopumā. Ir pienācis laiks kļūt pilnīgi finansiāli neatkarīgam. Nepieņemiet izdales materiālus no ārpuses, kā arī netērējiet laiku un enerģiju nevērtīgu un bezjēdzīgu cilvēku palīdzībai, kas to lūdz. Diemžēl vientuļā plēsoņa gads diktē savus noteikumus. Iztērējot nepieciešamo enerģiju, būs ļoti liela iespēja palikt bez nekā.

Plutons (Skorpionu valdošā planēta) lielāko daļu aprīļa pavadīja “Miljonāra aspektā” kopā ar Jupiteru. Daudzu no viņiem dzīvē bija jānotiek karmiskam grūdienam. Pastāv milzīga iespēja, ka gada laikā Skorpioni kļūs par kaut kā ļoti dārga īpašniekiem. Jupiters, kas atradās Zivju zīmē līdz 10. maijam, ļāva veicināt viņu aktivitātes. Kurš ir aizrāvies ar šo iespēju, noteikti iegūs pienācīgus rezultātus. Galvenais nosacījums Skorpioniem ir iemācīties savaldīties un it visā atrast kompromisus. Risiniet lietas mierīgi un bez konfliktiem, galvenais – uz abpusēji izdevīgiem noteikumiem. Un tad zvaigznes noteikti nesīs liktenīgas pārmaiņas, veiksmi, naudu un panākumus.

Lasi vēl: Venera Svariem nes veiksmi, bet citām Zodiaka zīmēm, patīkamu naudas bonusu

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk…

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru