TV personība Lelde Ceriņa paziņojusi, ka viņai tuvākā laikā būs operācija

Foto: Instagram @leldecerina

Latvijā populārā TV personība Lelde Ceriņa atklājusi, ka jau tuvākajā laikā viņai būs operācija, kuru vēlējusies veikt jau ļoti sen. 

 

Saviem „Instagram” sekotājiem atklāj, ka gatavojas veikt acu operāciju, jo viņai jau kopš skolas laikiem strauji pasliktinājās redze.

„Prieks spraucas ārā pa visām maliņām! Beidzot esmu saņēmusies tam, kas ilgi, ilgi atlikts, un šī visticamāk ir mana pēdējā bilde ar brillēm tuvākajās desmitgadēs!” raksta Lelde.

Lasi arī: Zodiaka zīmes ar aizsardzību no ļaunas acs un maģijas

Viņa atklāj, ka jau aptuveni trīspadsmit gadu vecumā sajutusi, ka sēžot skolas solā, arvien biežāk miedz  acis.

Viņa sākumā to nav uztvērusi nopietni un problēmu “atrisinājusi” vienkāŗsi pārsēžoties tuvāk skolas solā.  Tomēr tuvredzība turpināja strauji progresēt un tagad jau daudzus gadus viss ko viņa apkārt redz, ir migla. Viņa arī atklāj, ka viņai redze ir -5!

“Sākotnēji lietoju brilles, tad pārgāju uz kontaktlēcām. pie visa protams pierod, tomēr tas ir bijis diskomforts vismaz piecpadsmit gadu garumā,” raksta Lelde.

 

TV personība turpina ar tekstu, ka pēc neskaitāmām “feilošanas” situācijām, kad viņu pievīluši dažādie palīglīdzekļi, piemēram, brillēm izlūzis stikliņš klases ekskursijas laikā, saplīsusi lēca tieši pirms svarīga pasākuma vadīšanas, suns naktī apēdis lēcas utt, un, kā viņa pati raksta “es kā akla vista no rīta skrējusi uz tuvāko optiku, .. un ļaujiet tikai turpināt!”, beidzot varēs šo problēmu atrisināt.

Lelde raksta, ka tagad ir sadūšojusies redzes korekcijai ar lēcu implantāciju!

“Joprojām nesaprotu, kā visus šos gadus mani nebija sasniedzis info par šādu metodi, jo zināju tikai klasisko redzes lāzerkorekciju.”

Viņa gan neatklāj, kāpēc tieši viņai nepatīk klasiskā lāzerkorekcija.

 

Arī interesanti: Neprātīga kaislību svelme: 3 zodiaka zīmes tuvāko 4 dienu laikā tiks ievilktas kārstā mīlestības virpulī

Iesaki šo rakstu citiem!

Leave a Comment