Apburoša veiksme, mīlestība un nauda: 2022. gada maijs būs visveiksmīgākais trim zodiaka zīmēm

Maijs daudziem būs grūts periods. Bet tas nenozīmē, ka veiksme novērsīsies pavisam. Astrologi runā par zodiaka zīmēm, kurām veicas daudz vairāk nekā citām.

 

Maijā negatīvā Venera un pozitīvais Jupiters atradīsies Auna zvaigznājā. Venera vispirms ieies Aunā 2. maijā, bet Jupiters pievienosies 10. maijā. Tas ļāva astrologiem veikt prognozi, pēc kuras viņi saprata, kuram no Zodiaka apļa pārstāvjiem šomēnes īpaši veiksies. Taču arī veiksminiekiem nevajadzētu aizmirst par veiksmes piekariņiem, jo ​​mēnesis solās būt grūts.

 

Vēzis atrodas Jupitera aizgādībā, un tāpēc viņiem ir paveicies vairāk nekā citiem. No 10.maija šīs Zīmes pārstāvjiem sāksies liktenīgs periods, kas nesīs pārmaiņas ģimenē, mīlestībā un attiecībās. Jupiters ļaus jums atrast pieeju jebkurai personai. Vēži ir atkarīgi no mijiedarbības ar apkārtējiem, tāpēc laika posmā no 10.maija līdz 27.oktobrim, kad priekšplānā ikvienam būs attiecības ar cilvēkiem, Vēžiem veiksies vairāk nekā citiem. Viņi varēs nodibināt attiecības, izveidot ģimeni vai veidot attiecības.

Lasi vēl: “Veiksme sekos uz papēžiem”: Trīs zodiaka zīmes, kurām drīz sāksies baltā dzīves svītra

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru