Auns saskarsies ar atkarībām, Lauva sasniegs džekpotu: pilns horoskops 2023. gadam visām zodiaka zīmēm

Visi brīnās, kas sagaida. Vai gads būs viegls, kā ilgi gaidīts ceļojums, vai arī 2023. gads mūs sagatavos nākamajiem šķēršļiem? Par to piedāvājam uzzināt mūsu horoskopā visām zodiaka zīmēm.

 

Auns

2023. gada pirmais uzdevums ir būt aktīvam. Būs jārisina personīgi jautājumi, tos nevar atlikt, jo tev ir milzīga iespēja mainīt savu dzīvi uz labo pusi. Gaidiet laimīgu pavērsienu un jaunas perspektīvas.

Daudzi Auni jutīsies ierobežoti savās spējās, taču tas, kā jūs pret viņiem izturēsities, ir atkarīgs no jums.

Jums var nākties pievērst lielu uzmanību saviem mīļajiem, viņiem kalpot un palīdzēt – tas ir jūsu uzdevums numur divi.

Iekšējie ierobežojumi var ietekmēt notikumu gaitu – cīnīties ar bailēm.

Auniem gaidāmi jauni ienākumu avoti un negaidīti piedāvājumi monetārajā sfērā. Galvenais ir neieguldīt apšaubāmos projektos, rūpīgi pārbaudīt visu un būt uzmanīgiem. Daudzi Auni sāks dzīvot pāri saviem līdzekļiem un bez domāšanas tērēs naudu.

Zvaigznes iesaka parūpēties par saviem ienākumiem, analizēt un plānot izdevumus.

Galvenās Aunu briesmas slēpjas viņu ilūzijās un sapņos, beidz fantazēt – laiks rīkoties!

Padoms: 2023. gads draud ar atkarību – mīlestību, alkoholu, izskatu. Nevajag vadīties no domām, kas nes tev iznīcību.

Nauda: 2023. gada maijā visiem Auniem gaidāmas pārmaiņas finanšu sektorā: algu pieaugums, iespējams, prēmijas, daudzi mainīs attieksmi pret naudu. Līdz novembrim atliec naudu, jo šomēnes iespējama neliela krīze. Galvenais nereaģēt emocionāli, viss izdosies.

Veselība: pievērs uzmanību 2023. gadā kuņģim, zarnām, rūpējies par nervu sistēmu, nenoslogo sirdi, veic fizikālo terapiju.

 

Vērsis

Lielisks gads dažādu profesiju Vēršiem – psihologiem, ezotēriķiem, cilvēku kalpotājiem, radošām personībām.

Visiem Vēršiem 2023. gads ir sagatavojis jaunus plānus, kas jums patiks. Liktenīgs gads, spilgti notikumi un kardinālas pārmaiņas. Ir svarīgi ieklausīties savā iekšējā balsī un intuīcijā.

Daudzi saņems uzaicinājumu uz biznesa sadarbību, meitenes var paļauties uz laulības piedāvājumu, daudzas risinās juridiskos jautājumus. 2023. gads nesīs daudz pārliecības un personiskas aktivitātes.

Vērsis veltīs laiku sevis izzināšanai, sāks pētīt sevi caur psiholoģiju, astroloģiju, taro, numeroloģiju, daži meditēs (šogad ir labi meditēt par naudas plūsmu). Šis ir labākais laiks, lai strādātu ar iestatījumiem.

Padoms: mazāk runājiet par saviem plāniem un noslēpumiem.

Nauda: finansiālais izsīkums skars tos Vēršus, kuri daudz runā un neko nedara. Ja jums ir bizness, tad vairāk reklamējieties, ja meklējat darbu, droši runājiet par saviem sasniegumiem, tad varat rēķināties ar ienākumu pieaugumu. Ienesīgākie periodi ir jūlijs un decembris.

Veselība: 2023. gadā pievērsiet uzmanību uzturam, bada streikiem un diētām. Pievienojiet peldēšanu savam grafikam vai reģistrējieties boksa treniņam. Vairāk atpūties un dusmas transformē sportā, tādā gadījumā vari izvairīties no galvassāpēm.

Dvīņi

  1. gads jums atnesīs daudz jaunu plānu un ideju. Daudz paziņu, jaunu draugu, domubiedru, kopīgu projektu uzsākšanai!

Daudzi Dvīņi saskarsies ar ezotēriskām zināšanām, daži nonāks jaunā statusā – skolotājs. Ezotērika šai zodiaka zīmei nesīs jaunus ienākumus un naudas paplašināšanos.

Dvīņiem būs aktuāli un izdevīgi strādāt caur internetu. Piemēram, ja jums ir veikals, ieteicams pāriet no telpas īrēšanas uz internetu.

Lielākā daļa Dvīņu izdarīs revolūciju savos plānos. Daudzi ies politikā un tur gūs panākumus.

No 2023. gada februāra Dvīņi tiks paaugstināti amatā, jauni vadošie amati, balvas, un kāds var būt pat redzams goda sarakstā, bet tas attiecas tikai uz tiem, kas ir cītīgi strādājuši. Slinkie dvīņi var zaudēt darbu un reputāciju. 2023. gadā labāk smagi strādāt un būt disciplinētam darbiniekam.

Daudzi Dvīņi vēlēsies mainīt dzīvesvietu un uz neatgriezeniski pārcelties uz tālām zemēm. Dažiem paredzēts doties atvaļinājumā uz ārzemēm.

Nauda: sagaidiet jaunus ienākumus no radošuma, okultajām zinātnēm, garīgajām praksēm. Nebaidieties sākt! Gada sākumā un vidū Dvīņus sagaida bonuss un jauns ienākumu līmenis, daudzi sāks krāt naudu, daži pat izstrādās jaunu pelnīšanas stratēģiju.

Veselība: Rūpējieties par saviem elpošanas orgāniem. Īpašu uzmanību veselībai pievērsiet janvārī, maijā un novembrī. Šajos mēnešos ir iespējami braucieni pie ārstiem, un dažiem pat tiks veikta pilnīga pārbaude.

Padoms: ja esi students, nepamet skolu, lai arī šogad radīsies vēlme mainīt specialitāti vai neiestāties vispār. Neriskējiet! Pavadiet vairāk laika ar ģimeni, biežāk runājiet ar radiniekiem. Ja nav steidzamības ar dzīvokļa pārdošanu un pirkšanu, tad nedariet to. Pagaidiet līdz 2024. gada jūnijam.

Vēzis

2023. gada galvenais uzdevums ir pierādīt sevi, atklāt savu individualitāti. Veidojiet savu komandu un kopā sasniedziet labākos rezultātus. Vecie draugi aizbrauks, un nāks nepieciešamie cilvēki. Daudzas jaunas kopīgas idejas, kas var novest pie popularitātes un jaunām perspektīvām.

Šis ir labākais gads augsta sociālā statusa sasniegšanai: 2023. gads sniegs palīdzību tiem, kuri darbā pierādīs ar zināšanām, talantiem un profesionalitāti. Vēža sievietēm būs patrones un aizsargi, kas būs gatavi uzņemties atbildību par viņām.

Daudz raižu šogad būs saistītas ar studijām un radiniekiem, kuri dzīvo tālu no tevis.

Labs gads ceļojumiem un zināšanām. Daudzi vēži turpinās izglītību, stājoties augstskolā, iegūstot otro izglītību – tas būs pareizs lēmums. Galvenais ir nepamest iesākto!

Nauda: tērē mazāk sev, labāk izpēti finanšu plānošanu un domā par spilvenu. Naudas mēneši ir augusts un februāris.

Veselība: ko meklēt 2023. gadā! Nervu sistēma, kuņģa-zarnu trakts, zarnas, aknas, plaušas, vēnas.

 

Lauva

Karaliskākajai zīmei zvaigznes sagatavojušas galveno uzdevumu – nostiprināt savu autoritāti darbā un pierādīt, ka esi profesionālis.

Lauvas, gatavojieties paaugstināšanai, daudziem tiks piedāvāts jauns amats vai jauni pienākumi, zvaigznēm ieteikts parādīt sevi visā krāšņumā, kā prot.

Lauvai būs ļoti veiksmīgi ceļojumu plāni, ja vēlies – lido! Ārzemēs jūs gaida daudzas darāmās lietas, sakari un jaunas perspektīvas.

Tev noteikti līdz 2023. gadam maksimāli jāatrisina visas savas finansiālās problēmas un neļaujam naudas problēmām iet savu gaitu.

Veselība: pievērsiet uzmanību mugurkaulam, muguras lejasdaļai, nervu sistēmai.

Nauda: radoši cilvēki sasniegs jaunu naudas līmeni, 2023. gadā visām Lauvām jāatrod līdzsvars naudā. Kāds iegrims trakos tēriņos, bet kāds taupībā. Atrodi līdzsvaru, un GALVENAIS, LAI NAUDA RADA PRIEKU! Naudas mēneši: marts, septembris.

 

Jaunava

Šis gads noteikti paplašinās visus tavus redzeslokus. Jauni ceļojumi, jaunas valstis, jaunas zināšanas. Daži kļūs par ekspertiem un gudriem mentoriem. Lielisks gads, lai sāktu mācīt.

Tevi gaida jauns darbs un amats, Jaunava būs gatava kardināli mainīt darba raksturu.

Kurš jau ilgu laiku ir meklējis dvēseles palīgu, tas viņu atradīs 2023. gadā. Pāriem laulībā vai attiecībās labāk būt apdomīgiem, būt uzticīgiem. Un daudzi ir pilnībā apjukuši fanos. Galvenais ir izdarīt izvēli par mīlestību.

Gaidiet peļņu šogad mantojuma veidā vai kā vērtīgu dāvanu no partnera.

Padoms: ievēro likumu!

Lasi vēl: Nosauktas zodiaka zīmes, kuras kļūs bagātas 2023. gadā: Lūk, kur slēpjas viņu noslēpums

Nauda: daudz impulsīvu pirkumu – esi uzmanīgs, neiztērē naudu līdz pēdējam santīmam. Finanšu plūsma var būt izsmelta.

Veselība: rūpēties par sirdi, stiprināt galvas asinsvadus.

 

Šķir otru lapu, lai turpinātu lasīt..

Iesaki šo rakstu citiem!

Leave a Comment