”Olybet” kļuvis par ”FIM Speedway GP of Latvia 2023” titulsponsoru

Pēc vienošanās ar globālo projekta virzītāju un veicinātāju Warner Bros. Discovery Sports, OlyBet būs iespēja būt aizraujošu notikumu centrā – pēc sešu gadu pārtraukuma Latvijā atgriežas spīdveja sacensības FIM Speedway Grand Prix un 11. un 12. augustā tās debitēs Biķernieku trasē Rīgā.

Laura Mansjeta (Laura Manciet), FIM spīdveja čempionātu direktore, izsaka īpašu prieku par sadarbību ar OlyBet, jo Speedway GP atgriežas Latvijā šī sporta veida 100. jubilejas sezonā: “Prieks apvienot spēkus ar OlyBet mūsu rīkotajā pasākumā Rīgā, un mēs izsakām savu pateicību OlyBet par līdzdalību šajā ilgi gaidītajā nedēļas nogalē.”

“OlyBet FIM Speedway GP of Riga – Latvia ir lielākais spīdveja notikums Baltijas reģionā pēdējo sešu gadu laikā, un tajā piedalīsies pasaules labākie braucēji, kuri cīnīsies par pasaules čempionāta punktiem, kas norit īpaši spraigi, sacīkšu sērijai tuvojoties kulminācijai. Šī būs īpaša nedēļas nogale motosportistiem, jo norisināsies arī FIM Speedway of Nations – SON2 sacensības starp labākajām jauniešu (vecumā līdz 21 gadam) komandām, un mēs ar nepacietību gaidām OlyBet divās patiesi episkās sacīkstēs Rīgā nākamajā mēnesī,” viņa piebilda.

“Esam priecīgi sadarboties ar Discovery Sports, lai atbalstītu FIM spīdveja atgriešanos Latvijā. Čempionāta labākie braucēji un jaunieši līdz 21 gadu vecumam demonstrēs savas prasmes šajās aizraujošajās un unikālajās sacensībās Rīgā, kas būs skatāmas tiešraidē vietējos kanālos un Eurosport. OlyBet TV un OlyBet sporta bāros pasākuma dienās piedāvās arī īpašus sacensību pasākumus un veicināšanas akcijas. Es joprojām esmu sajūsmā par iespējām, ko OlyBet sniedz sporta līdzjutējiem Latvijā un visur, kur darbojas OlyBet,” sacīja OlyBet un Olympic Entertainment Group valdes priekšsēdētājs un izpilddirektors Korijs Plamers /Corey Plummer/.

Biļetes uz OlyBet 2023 FIM Speedway GP of Latvia – Riga un SON2 sacensībām ir pieejamas tiešsaistē jau tagad.

Iesaki šo rakstu citiem!

Leave a Comment