Vasilisa Volodina ir brīdinājusi dažas zvaigžņu zīmes par lielām grūtībām vasaras sākumā.

Slavenā krievu astroloģe Vasilisa Volodina sacīja, kas zvaigžņu zīmes gaida vasaras pirmajā mēnesī. Saskaņā ar viņas prognozēm jūnijs būs diezgan mierīgs periods, taču dažiem joprojām būs nopietnas problēmas.

AUNS – Auns jūnijā izjutīs neatvairāmu vēlmi komunicēt. Tāpēc personīgajā dzīvē var rasties problēmas un strīdi, jo partneri kļūs greizsirdīgi. Astrologs ieteica izrādīt pacietību un sapratni un mēģināt izlīdzināt konfliktus. Problēmas var rasties saistībā ar ikdienas problēmu risināšanu, taču jāatceras, ka tas viss ir īslaicīgs.

DVĪŅI – Dvīņi riskē kļūt par tenku un intrigu objektu. Vislabākā taktika ir nepievērst uzmanību nežēlīgajiem kritiķiem un ierobežot saziņas loku. Mīlestībā šīs zīmes pārstāvjus mocīs šaubas par partneru jūtu patiesumu, taču šīs bailes nevajadzētu sevī nest. Lai atrisinātu problēmu, jums vienkārši jārunā ar savu mīļoto. Turklāt uzmanība jāpievērš veselībai – uz pieredzes fona slimības var saasināties. Spēja koncentrēties labajam palīdzēs pārdzīvot šo grūto periodu.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru