Vasilisa Volodina prognozē, ka šīm zvaigžņu zīmēm tuvākā laikā sāksies izteikts “baltās joslas” periods

Slavenā krievu astroloģe Vasilisa Volodina dalījās ar savu prognozi 2021. gada maijam. Viņa sacīja, kuru zvaigžņu zīmju pārstāvjos pēdējā pavasara mēnesī melnā nomainīs baltā josla.

Mežāzis

Pēdējo mēnešu laikā šai zīmei ir bijuši daudz nopietnu izmēģinājumu. Astrologs uzskata, ka maijā Mežāzis varēs atviegloti uzelpot, jo ceļā ir jauni iespaidi un pozitīvi notikumi. Ar to palīdzību zīmes pārstāvis varēs aizmirst par nesenajām veselības vai naudas problēmām. Maijs dos daudzas labas iespējas, un Mežāži varēs ne tikai uzlabot savu finansiālo stāvokli un uzlabot veselību, bet arī uzkrāt optimismu nākotnei.

Vēzis

Arī vēži trešajā pavasara mēnesī saņems labas ziņas. Viņu domu spēks maijā ļaus īstenot daudzus plānus, uzskata Volodina. Visas Vēžu vēlmes iegūs vēl nebijušu spēku, un vēlmes sāks piepildīties tik ātri un viegli, ka zīmes pārstāvji diez vai noticēs notiekošajam. Pēc astrologa domām, maijā Vēžiem bieži var būt pravietiski sapņi, kuros viņi varēs redzēt liktenīgas pazīmes. Turklāt visi notiekošie notikumi būs tālu no nejaušības principa. Tie palīdzēs Vēžiem sasniegt savu mērķi.

Vērsis

Vērsis ir arī maija labāko veiksminieku sarakstā. Šajā zīmē dzimušajiem pietiks spēka un enerģijas visam mēnesim, neskatoties uz to, ka pat bez tās viņi ir darbaholiķi. Turklāt viņi, nopelnījuši naudu, bieži palaiž garām visas iespējas baudīt dzīvi. Pēc Volodinas teiktā, Vērsim pavasara trešajā mēnesī būs balta svītra, ja viņš nolems dzīvot nevis citu, bet sevis dēļ. Šai zīmei var būt vēlme vairāk attīstīties pašai, kā arī sakārtot ķermeni un sākt realizēt lolotās vēlmes. Iespējams, ka Vērsis maijā atradīs lielu mīlestību.

Lasi vēl: Vai varbūt tevi gaida veiksme? 2021. gada vasara nesīs pasakainu veiksmi trim zvaigžņu zīmēm

Avots:

profile

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru