“Brauc pat no Lietuvas!” jaunais Alko LaTS veikals iekarojis kaimiņu sirdis


LaTS veikalu tīklam pievienojies jauns koncepts: Alko Lats. Veikali atrodas Liepājā, Siena ielā 8 un Kuršu ielā 3. Pēc atvēršanas svētkiem nedēļas garumā norisinājās degustācijas, kuras arvien notiek katru piektdienu. Par tām sīkāka informācija pieejama veikala TikTok un Facebook profilā, kā arī mājas lapā Santaro Sia.

Daudziem alkohola koncepts var šķist diskutabls. “Visu vajag ar mēru,” saka Alko LaTS pārstāve Santa Krīgena. Jāatceras, ka lielākoties Alko Lats veikalos iepērkas kvalitatīva alkohola cienītāji, kas arī ir veikala mērķauditorija. Bieži klienti ir arī lietuvieši, kuri ne tikai iepērk dzērienus lielos apjomos, bet arī nodrošina reklāmu – zemo cenu dēļ veikalu iesaka arī citiem. Cenu amplitūdu dēļ dzērieni pielāgojami teju visiem: kā studentam, kurš gatavojas ballītei, korporatīviem pasākumiem, kā arī intelektuālam pārim, kas vēlas malkot vīnu mūzikas pavadībā.

Lai arī Alko Lats primāri nodarbojas ar alkoholisko dzērienu tirdzniecību, klientu intereses dēļ tika uzsākta arī pārtikas tirdzniecība. Lielākoties tās ir uzkodas, kas baudāmas pie dažādiem alkoholiskajiem dzērieniem. Taču atrodamas arī idejas dāvanām.

Veikalā piedāvāto dzērienu klāsts derēs teju katrai gaumei: atrodami dažādi beļģu, čehu, somu ali. Turklāt pieejami arī nestandarta tilpumi. Runājot par to, kas ir pirktākās preces, S. Krīgena atzīst, ka tie ir rumi, viskiji, dzirkstošie vīni un vīni. Piemēram, vasarās pieprasītāki ir dzirkstošie vīni, tā saucamie “vieglie” alkoholi. Taču, ja klients nezina, ko vēlas vai gluži pretēji – ir pārliecināts par iegribu –, talkā nāk Alko Lats pārdevējas. Esošā veikala pārdevēju komanda ir ne tikai pozitīva un atvērta. Viņas ir arī kompetentas un zinošas savā jomā, kā arī turpina izglītoties, lai spētu palīdzēt klientam izvēlēties pareizo dzērienu katra gaumei.

Veikala Alko Lats pārstāve Santa min, ka pārējos alkohola tirgotājus par konkurentiem neuzskata. Viņasprāt, tie drīzāk ir kolēģi, kuru dēļ esam spiesti vairāk mācīties, augt un attīstīties, lai būtu labāki. Tāpat varam mācīties no citu kļūdām.
Alko Lats atrodas viegli pieejamā vietā, tas ir visur pa ceļam. Par to, kāpēc izveidots konkrētais koncepts, S. Krīgena pozitīvā manierē saka: “Jāsvin dzīve!” Visiem interesentiem jāatceras, ka veikalu raksturo ne tikai smaidīgas un zinošas pārdevējas, zemas cenas, bet arī kvalitāte. Turklāt lielākajiem Latvijas patriotiem drīzumā būs lielāks iemesls iegriezties Alko Lats veikalos, jo tajos sāks tirgot arī Latvijas vīnus.

 

Iesaki šo rakstu citiem!

Leave a Comment