Eiropas līmeņa kvalitāte īstiem gurmaniem Rīgas centrā – Fish House Brasserie de Luxe

Ēdiens nav tikai vajadzība – tas ir rituāls, kura baudīšanai nepieciešami dažādi nozīmīgi elementi. Lai arī liela to daļa rodama mājās, ir patīkami būt vietās, kur jūties īpaši gaidīts. Tieši tāds ir Fish House Brasserie de Luxe – Franču Brasserie tipa restorāns Rīgas sirdī, kurā atradīsies vieta jebkuram gardēdim.

Restorāns atrodas klusā, mājīgā un viegli sasniedzamā vietā – Skolas ielā 29. Gardēžiem pieejams plašs klāsts ar izmeklētiem zivju ēdieniem. Tomēr, ja neesi jūras velšu cienītājs, restorānā Fish House atradīsi arī izsmalcinātus gaļas ēdienus. Visi ēdieni top šefpavāra Pjotra Danilova vadībā, kuram nozīmīga ir ne tikai regulāra prasmju attīstīšana, bet arī jaunu garšu meklējumi. Tieši savas augstās viesu uzņemšanas, nodrošinātā komforta un izcilā ēdiena dēļ Fish House ir saņēmis TripAdvisor balvu, ierindojot izsmalcināto ēdiena baudīšanas vietu starp TOP 10% labākajiem restorāniem visā pasaulē. Fish House moto ir Kvalitātē nav kompromisu, ko restorāns ne tikai realizē savā darbībā, bet arī sniedz īpašas kvalitātes baudījumu saviem viesiem.

Gaumīgajā un mājīgajā restorānā saimnieko Abdulmuslimovu ģimene. Viņu vadītais restorāns jau konkurē ar citiem, atstājot tos ēnā, pateicoties īpašajai un individuālajai attieksmei, ko sniedz katram klientam. Tā kā atrašanās vieta ir Rīgas klusā centra daļā, apkārt nav nevajadzīgas burzmas. Turklāt nedēļas nogalē pieejamas à la carte brokastis, ļaujot apmeklētājiem iestiprināties ražīgām brīvdienām.

Izbaudīt patiesu komfortu un justies īpašam ir tieši tik vienkārši – izvēlies kvalitāti, izbaudi izsmalcinātu garšu buķeti, apmeklējot Fish House. Restorāna draudzīgā komanda aicina Jūs iegriezties un nobaudīt patiesu garšu ceļojumu.

Iesaki šo rakstu citiem!

Leave a Comment