Jeļena Golunova sniedza prognozi un ieteikumus katram 2022. gada mēnesim

Jeļena Golunova runāja par to, ko mums nesīs 2022. gads. Pēc kādas pazīstamās ekstrasenses domām, šis gads būs daudz vieglāks nekā iepriekšējais.

Tomēr mēs gaidām daudzas izmaiņas. Jeļena apgalvo, ka tos cilvēkus, kuri viegli pielāgojas pārmaiņām, gaida daudzi labvēlīgi notikumi. Tieši pastāvīgas pārmaiņas ir 2022. gada moto. Ragana kārtējo reizi atgādināja, ka visādas pārmaiņas tā vai citādi noved pie pozitīviem notikumiem. Pat ja no pirmā acu uzmetiena šķiet, ka izmaiņas ir uz slikto pusi, tas nebūt nav tā.

Jeļena iesaka meklēt resursus katrā problēmā. Galu galā, risinot jebkuru problēmu, cilvēks vienmēr iegūst nepieciešamo pieredzi un apgūst kaut ko jaunu.

JANVĀRIS

Janvāris ir gada svinīgākais mēnesis. Jeļena saka, ka, bez šaubām, ir nepieciešams atpūsties. Ja jūti, ka vajag sevi atjaunot, tad visu mēnesi velti lietām, kas tevi iepriecina. Dariet vairāk to, kas jums patīk.

Taču, ja esi spēka un enerģijas pilns, tad steidzami jāķeras pie lietas. Ievērojiet, ko nedarījāt pagājušajā gadā. Ja 2022. gadā plāno darīt ko jaunu (mainīt darbu vai nodarbošanos, iegūt apmācību, atvērt biznesu), tad ir laiks sākt spert pirmos soļus ceļā uz savu mērķi jau tagad.

FEBRUĀRIS

Slavens ekstrasenss apgalvo, ka februāris ir visspēcīgākais gada mēnesis. Tas galvenokārt ir saistīts ar faktu, ka tieši februārī Tīģera gada simbols pilnībā izpaužas. Turklāt 2. februārī tiek atvērts jaudīgs gaismas portāls. Tas iezīmēs patiesi veiksmīga perioda sākumu, kas ilgs līdz 22. februārim. Ezotēriķi šo periodu dēvē par spoguļu koridoru.

Jeļena iesaka februārī pierakstīt visas lietas, ko vēlaties iegādāties. Jums tas jādara katru dienu. Tāpat noteikti norādiet savā sarakstā to, ko varat iegādāties tieši tagad. Tam ir jābūt kaut kam, kas sniedz jums prieku un baudu. Nepārvērtiet savu vēlmju sarakstu par ikdienišķu iepirkumu sarakstu. Kad esat pierakstījis, ko varat iegādāties tieši tagad, dodieties uz priekšu un iegādājieties to.

Šī vienkāršā prakse palīdzēs spert pirmos soļus pretī lielākiem materiāliem mērķiem.

MARTS

Ja februāris ir lielisks mēnesis tēriņiem, tad marts ir piemērots uzkrājumu veidošanai. Jeļena iesaka sākt krāt nelielas summas, kuras vēlies tērēt sev svarīgām lietām – izglītībai, atvaļinājumiem, lieliem pirkumiem.

Taču ekstrasensa īpaši uzsvēra, ka taupīt ir vērts tikai tad, ja ir tāda iespēja. Nevajag sevi visā aizskart, lai tikai ietaupītu kādu lieku santīmu.

Ja nav iespējas ietaupīt naudu, tad padomājiet, kā palielināt savu budžetu. Varbūt jums vajadzētu apgūt jaunu profesiju vai meklēt nepilna laika darbu internetā.

APRĪLIS

Aprīlī īpašu uzmanību pievērs savam izskatam un veselībai. Šis ir lielisks laiks, lai uzlabotu pašsajūtu. Pārskatiet savu diētu, sāciet vingrot no rīta, pielāgojiet miega režīmu.

Šajā periodā ir labi kaut ko mainīt savā izskatā. Jūs varat mainīt savu frizūru, atjaunināt manikīru vai pilnībā mainīt savu tēlu. Neaizmirstiet par patīkamām kosmētiskām procedūrām. Tie jums nāks tikai par labu.

MAIJS

Maijā Elena iesaka stiprināt attiecības ar tuviem radiem un draugiem. Ģimenes konflikti nav izslēgti. Šajā periodā jums jābūt pacietīgam un jācenšas pavadīt vairāk laika ar tiem, kas jums ir dārgi. Ja sarunās ar mīļajiem spēsi izvairīties no asiem stūriem, tad attiecības tikai uzlabosies.

Tomēr Jeļena precizēja, ka, ja jūsu vidē ir cilvēki, kas jūs apzināti aizskar, tad jums jāierobežo saziņa ar viņiem. Un nav svarīgi, kas viņi ir – radi, paziņas vai tā saucamie draugi.

Lasi vēl: Piecas zodiaka zīmes, kurus gaida finansiāls pārsteigums 2022. gada sākumā

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru