Jūsu iecienītākā apģērba krāsa — kā tevi tā raksturo

Tava mīļākā apģērba krāsa – kā tā tevi raksturo. Kam tu dod priekšroku? Lakoniski melns? Izsmalcināti balts? Satriecošs apelsīns? Pozitīvs dzeltens? Izlasiet savas izvēles nozīmi.

Melns

Meitene melnā

Nopietna krāsa, kurai atļaujas cilvēki, kuri prot paņemt sitienu. Un pielietojiet to. Viņiem ir maz morāles, un viņi pēc dabas ir neuzticīgi. Esiet uzmanīgi, viņiem ir laba atmiņa negatīvismam un viņi zina, kā atriebties. Šādus cilvēkus var saukt par ambicioziem un mērķtiecīgiem. Tomēr viņi ir vienkārši fantastiski spītīgi un neatlaidīgi savu mērķu sasniegšanā.

Dzeltens

Meitene dzeltenā

Gaiša prieka krāsa. To nēsā cilvēki, kuri nevēlas nopietni skatīties uz pasauli un domāt par sekām. Tomēr ar viņiem nevar tikt galā – viņi ir labi izpildītāji, ja viņiem ir bezcerīga situācija. Viņiem nepatīk strādāt, viņiem nepatīk iedvesmot un motivēt – tik daudz, cik nepieciešams. Neapvainojiet viņus, viņi rotā šo pasauli.

Zaļš

Meitene zaļā krāsā

Klusuma krāsa, dabas krāsa. To nēsā līdzsvaroti cilvēki. Viņi ir reālisti un pieņem visu, nemēģinot pārtaisīt. Viņi ir tik mierīgāki un zināmā mērā interesantāki. Kā likums, tie ir veiksmīgi cilvēki. Un ja nē, tad tie ir cilvēki ar augstu potenciālu. Jebkurā gadījumā esiet ar viņiem draugos. Viņiem ir daudz jāmācās.

Oranža

Meitene oranžā krāsā

Krāsa ir nemierīga un kopumā bīstama. To dod priekšroku cilvēki, kuri nevar nosēdēt uz vietas. Viņi slikti panes garlaicību. Viņi vienmēr vēlas svētkus, braucienus, jaunumus.

Lasi vēl: Tamāra Globa: Zodiaka zīmes, kuras nekad neteiks “Es tevi mīlu”

Un riskēt. Nav svarīgi, kurš par to cieš vai būs atbildīgs. Viņi spēj maldināt melu dievu. Viņi valkā maskas un neuzskata to par grēku. Smieklīgi cilvēki.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru