Kā svinēt Jauno Tīģera gadu 2022: zīmes

Vecgada vakars ir brīnumu laiks, un, ja jūs ticat, ka labklājība atdzīvosies, tad tas notiks.

Jaunais gads, iespējams, ir vissvarīgākie svētki. Labsajūta turpmākajos 12 mēnešos ir atkarīga no tā, kā paies svētku nakts. Pārbaudītas zīmes palīdzēs nomierināt jauno patronu un piesaistīs veiksmi visam 2022. gadam.

 

Ikviens var atrast labklājību 2022. gadā un mainīt savu dzīvi uz labo pusi. Eksperti iesaka piesaistīt uzmanību ne tikai ar zīmēm, bet arī ar pareiziem kārumiem, dekorācijām un noskaņojumu. Iepriekš sagatavojoties svētkiem, būs vieglāk atrast gada simbola – Ūdens zilā tīģera – patronāžu.

Atbrīvošanās no parādiem ir viens no galvenajiem uzdevumiem katru gadu. Nevajag ieiet jaunajā gadā ar milzīgām “astēm”. Pat ja nav iespējams atdot aizņemto pilnā apmērā, ir jāsper pirmais solis un jāatdod daļa, ja runa ir par naudu, lai jaunajā gadā būtu vieglāk atmaksāt.

 

Tīģera gadā svarīgi svētkus nosvinēt kopā ar mīļajiem, saliedējoties ar ģimeni. Jaunais mecenāts novērtē rūpes un uzmanību un sargā ģimenes saites, sūtot labklājību tiem, kas rūpējas par savu ģimeni un patiesi mīl apkārtējos.

Vecgada vakarā ir vērts katra ģimenes locekļa makā ielikt palielu banknoti, lai visu gadu nebūtu vajadzīgas finanses. Naudu varēs iztērēt dienā, taču nepieciešams, lai rēķini “panāktu” makā.

Lasi vēl: Kādas frāzes nevar teikt katrai zodiaka zīmei

Tīģera gadā svaigas piparmētru lapas palīdzēs piesaistīt veiksmi. Tos var izklāt zem eglītes, pievienot kā dekoru ēdieniem, kā arī pagatavot gardu limonādi. Piparmētra piesaista visus kaķu dzimtas dzīvniekus, tostarp tīģeri.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru