Kādas lietas ir jāiegādājas dažādām zodiaka zīmēm 2023. gadā, lai piesaistītu veiksmi

Melnais ūdens trusis ir 2023. gada galvenais simbols, iedvesmotājs, patrons un aizsargs katram no mums. Kā iekarot Truša labvēlību, kā sajust viņa labo enerģiju visa gada garumā?

Svarīgi, lai mājā būtu tās lietas, kas patīk Gada simbolam. Šajā rakstā mēs runāsim par to, ko iegādāties katras zodiaka zīmes pārstāvja mājā 2023. gadā, kas viņiem var kļūt par talismanu?

 

Auns

Šogad jums būs svarīgi, lai jums būtu laiks darīt daudz dažādu lietu, turklāt no dažādām jomām. Lai būtu pēc iespējas organizētāks un visu kontrolētu, ir ļoti svarīgi iegādāties dienasgrāmatu. Izvēlieties dienasgrāmatu savās ugunīgās krāsās. Pērciet to, kas jums patiešām patīk, kas ir saistīts ar statusu, bagātību un panākumiem.

Varat arī izveidot plānošanas dēli mājās vai izdomāt kādu citu risinājumu, kas palīdzēs visai ģimenei dzīvot sakārtotāk.

 

Vērsis

Šogad daudz noderīgas informācijas pie jums nonāks tieši no kontaktiem ar citiem cilvēkiem. Draugi, kolēģi, sadarbības partneri nesīs jaunas idejas un palīdzēs ieceru īstenošanā.

Attiecīgi ir ļoti svarīgi aktualizēt to, kas ir saistīts ar kontaktu sfēru. Atjauniniet viedtālruni vai citus saziņas līdzekļus. Ja izvēlaties zaļās nokrāsas, tas palīdzēs piesaistīt bagātību. Labs talismans jūsu mājām būtu jauns durvju rokturis, zvans, brilles, tas ir, kaut kas, kas vienā vai otrā veidā var būt saistīts ar viesa ierašanos.

 

Dvīņi

Tavs gads būs gaišs, notikumiem bagāts un dinamisks. Tu smagi strādāsi un daudz mācīsies. Galvenais, neaizmirstiet par veselību.

Noderīgākā dāvana sev 2023. gadā ir sporta forma un apavi. Arī dažas preces sportam un atpūtai. Piemēram, aksesuāri sportam, svari. Der arī viss, kas saistīts ar veselīga uztura tēmu. Labāk ir izvēlēties siltu krāsu shēmu.

Vēzis

Vēžiem vajadzētu pievērst uzmanību jaunām lietām, kas saistītas ar ceļu un pārvietošanos. Šāds ieguvums sniegs jums enerģiju visa gada garumā biznesa sfērā, sarunu sfērā un palīdzēs jums būt veiksmīgākiem.

Labs pirkums būtu čemodāns, ceļojumu soma, ceļojumu kosmētikas soma. Ja runājam par māju, tad veiksme atnesīs kompasu, suvenīru kuģa, auto vai cita transporta veidā.

Kas attiecas uz krāsu shēmu, labāk izvēlēties aukstu diapazonu un kopumā ūdens toņus: zilu, sudrabu, baltu.

 

 

Lauva

Tev šogad būs daudz piedzīvojumu, turklāt būs smagi jāstrādā. Tev ir visas iespējas to visu vērst savā labā, galvenais netērēt laiku niekiem.

Mēģiniet sajust brīdi, kad jums dzīvē vispirms ir jāizvirza sevi un jāpieņem sev labvēlīgs lēmums. 2023. gadā tev piemērotākais simbols būs spogulis. Ieprieciniet sevi Jaunajā gadā ar skaistu kabatas spoguli labā rāmī (dodiet priekšroku ugunīgajiem mērogiem). Nebūs lieki iegādāties jaunu spoguli mājām.

Kopumā dāvanas sev un jaunumi ar egocentrisku klonu ir labi. Piemēram, varat pasūtīt savu portretu vai iegādāties rāmjus savām fotogrāfijām, novietot tos pa māju.

 

Jaunava

Šogad jums ir svarīgi būt izlēmīgam un uzņemties daudzas lietas savās rokās. Tad veiksme un labklājība jums ir garantēta.

Runājot par veiksmes simboliem un talismaniem, ir pareizi iegādāties kaut ko, kas saistīts ar naudu: maku, krājkasīti, karšu maciņu.

Lasi vēl: 2022. gada decembra otrajā pusē trīs astroloģiskās zīmes sasniegs lielu laimi un labklājības laiku

Krāsu shēmu labāk izvēlēties brūnu vai zaļu. Mājās var iegādāties arī naudas talismanu: naudas koku, naudas amuletu, amuletu.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk…

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Leave a Comment