Kleita apburoša un dekoltē arī, bet kas atgadījies ar Selēnas Gomesas krūtīm?

Foto: Action press / Vide Press

Pēdējā laikā sociālajos tīklos un medijos maz redzamas ziņas par dziedātāju Selēnu Gomesu. Pamanīts, ka uz dažādiem pasākumiem, uz kuriem ierodas slavenības, Selēna tur nav atrodama, arī no intervētājiem viņa izvairās. Vai kas noticis?

Organizācija “We Day” rīko labdarības pasākumus jau kopš 2007. gada. Pasākuma mērķis ir izbeigt bērnu nodarbināšanu, atbalstīt starptautisko attīstību un veicināt sociālo aktivitāti jauniešu vidū. Selēna ielūgumu uz šo pasākumu nenoraidīja un ieradās tajā, izskatoties apburoši. Viņa bija tērpusies garā melnā Dior kleitā, augstpapēžu kurpēs un ar izcilu meikapu.

Foto: Mirrorpix / Vida Press

Neskatoties uz dziedātājas apburošos vakara izskatu, fani un citi interneta lietotāji pievērsuši uzmanību Selēnas krūtīm. Aplūkojot fotogrāfijas tuvāk, tiešām redzams, ka kaut kas nav kārtībā – krūtis izskatās asimetriskas – viena krūts acīmredzami ir lielāka par otru.

Foto: CAMERA PRESS/LNC / Marc Joseph / Vida Press
Foto: insight media / ddp / Vida Press

Tas var būt dažādu iemeslu dēļ. Viens no tiem ir īpašas krūšu uzlīmes, ar kuru palīdzību tiek aizvietots krūšturis un piepaceltas krūtis. Otrs variants – optiskā ilūzija, neizdevušies kadri.

Avots: jauns.lv

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru