Latvijas tirgū ienāks lielākā tūrisma aģentūra pasaulē TUI; Lūk ko tas nozīmēs Latvijas iedzīvotājiem

 

Latvijā plāno ienākt pasaulē lielākā tūrisma un izklaides kompānija “TUI”, svētdien , atsaucoties uz “LNT Ziņas”, vēsta portāls jauns.lv.

Raidījums šai informācijai guvis apstiprinājumu kompānijas galvenajā birojā Vācijā. Plašāki komentāri gan tikšot sniegti vien pēc dažām nedēļām.

“TUI” darbības izvēršana Latvijā, pēc ekspertu teiktā, ir ļoti labas ziņas ceļotājiem, jo pavērtos iespējas par draudzīgākām cenām nokļūt tālos un eksotiskos galamērķos.

“TUI” grupai bez ceļojumu aģentūrām pieder arī sešas aviokompānijas ar apmēram 150 lidmašīnu floti, kā arī kruīza kuģu līnijas un vairāk nekā 300 viesnīcas un kūrorti visā pasaulē.

Tūrisma nozares eksperti atzīst, – ja “TUI” Latvijā darbosies kā pilnvērtīga tūrisma kompānija un savus čarterus veiks no lidostas “Rīga”, tas kardināli mainīšot konkurenci tūrisma biznesā.

“TUI” ienākšana Baltijas valstīs, iespējams, varētu negatīvi ietekmēt arī nacionālās aviokompānijas “airBaltic” biznesu, jo, pretstatā vietējiem tūroperatoriem, kas izmanto “airBaltic” lidmašīnas čarterreisiem, “TUI” lido ar savām lidmašīnām.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru