Lūk, arī Aivars Lembergs Rīgas Centrālcietumā inficējies ar Covid-19

Politiķis Aivars Lembergs Centrālcietumā inficējies ar koronavīrusu, mikroblogošanas vietnē “Twitter” vēsta Latvijas Zaļās partijas un ZZS valdes līdzpriekšsēdētājs Edgars Tavars.

Ziņa par pozitīvu testu saņemta ceturtdien, 2. decembrī.

Jau vēstīts, ka Rīgas apgabaltiesa 22.februārī Lembergam piesprieda piecu gadu cietumsodu, mantas konfiskāciju un naudas sodu 40 minimālo mēnešalgu apmērā (20 000 eiro). Lembergu apcietināja tiesas zālē, vienlaikus atceļot citus noteiktos drošības līdzekļus, kas, piemēram, paredzēja liegumu pildīt atsevišķu amatu pienākumus.

Cietumsoda izciešanas laikā tiesa nolēma ieskaitīt Lemberga atrašanos apcietinājumā un pavadīto laiku mājas arestā 2007. un 2008.gadā. Lembergs toreiz pēc aizturēšanas apcietinājumā un mājas arestā atradās nepilnu gadu – no 2007.gada 14.marta līdz 2008.gada 22.februārim.

Ziņo portāls – apollo.lv

Tiesa nolēma, ka Lembergam cietušajiem jāmaksā kopumā aptuveni 64 000 eiro. Tāpat tiesa nolēma no Lemberga valsts labā piedzīt procesuālos izdevumus 22 180 eiro apmērā par valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības sniegšanu.

Lembergu tiesa 19 apsūdzības sadaļās atzina par vainīgu, bet 21 sadaļā attaisnoja. Lembergu atzina par vainīgu kukuļņemšanā, dokumentu viltošanā, noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanā, dienesta viltojumā, neatļautā dalībā mantiskos darījumos, kā arī nepatiesu ziņu norādīšanā deklarācijas. Savukārt attaisnoja viņu dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošanā un valsts amatpersonai noteikto ierobežojumu pārkāpšanā.

Lasi vēl: Tamāras Globas horoskops 2022. gadam visām zodiaka zīmēm

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru