“Mēs neprasām ziedot, mēs cītīgi strādājam”; Rīgā atvērta kafijas namiņa peļņu nozirzīs maza zēna rehabilitācijai

 

Kurts Karlsons ir 6 gadus vecs zēns, kas no 3 mēnešu vecuma sirgst ar epilepsiju un neattīstās. Viņa ārstēšana prasa ievērojamus līdzekļus, ko viņa vecāki cer nopelnīt, tirgojot kafiju. Rīgā atvērts Kurta kafijas namiņš, kurā reizi nedēļā iespējams satikt arī pašu Kurtu, ziņo portāls skaties.lv un TV3 ziņas.

Šis kafijas namiņš ir veltījums mazajam Kurtam… puisēnam ar īpašām vajadzībām, viņa spēju, veselības un prieka vairošanai. Kafijas namiņu izveidoja Ketija un Ēriks Karlsoni, lai finansētu sava 6 gadus vecā dēla ārstēšanu.

Ketija Karlsone, Kurta mamma un kafijas namiņa saimniece
Mēs strādājam jau otro nedēļu, bet, nu, pirmā nedēļa mums vispār bija tāda – izmēģinājumu nedēļa, lai saprastu, kā mums iet un vai cilvēki vispār nāk pie mums, kāds varētu būt mūsu darba laiks un kas varētu būt produkti, ko mēs varētu klientiem piedāvāt.

Kafijas namiņš izveidots, lai radītu stabilu vietu, kur nopelnīt Kurta ārstēšanai nepieciešamos līdzekļus. No idejas līdz kafijas namiņa atvēršanai pagāja teju gads.

“Mēs dienām un naktīm te rosījāmies, visa ģimene – krāsojām, braucām pakaļ finieriem un, protams, tās ir arī investīcijas, tāpēc nebija tā, ka hops un mēs esam vaļā, mēs to namiņu izīrējām jau augustā, septembrī un tagad tikai jūlijā mēs esam vaļā,” turpina Ketija. Kurta kafijas namiņa atrašanās vieta – Krišjāņa Barona iela 78A, Rīgā – nav nejauša, jo divu kvartālu attālumā atrodas Karlsonu ģimenes dzīvoklis, netālu atrodas arī skola, kur Kurts mācīsies.

Lūk TV3 sižets un vairāk informācijas:

 

 Avots:
Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru