Mīlestība atnāks negaidīti: zodiaka zīmes, kurām paveiksies mīlestībā pacmitajos datumos

Decembra otrajā dekādē būs piemērota jaunu attiecību uzsākšanai. Zodiaka zīmju vidū ir tādas, kurām mīlestība var atnākt negaidīti, bez uzaicinājuma un, protams, arī palikt.

Cik lielā mērā zodiaka apļa pārstāvju dzīvē ienāks gaiša sajūta un kurš kļūs par palaidnīgā Amora upuri? Izdomāsim to kopā.

Auns

Negaidīta tikšanās mainīs Auna personīgo dzīvi uz labo pusi. Tā var būt vai nu jauna iepazīšanās, vai vecu draugu tikšanās.

Attiecības sāksies ātri un būs kaisles un romantikas pilnas. Ne visi Auni varēs paļauties uz kaut ko vairāk kā tikai romānu.

Daudziem jūtas pazudīs pietiekami ātri, maksimāli līdz vasaras sākumam. Diemžēl ne daudzi spēs pārvērst romantiskas attiecības stiprā laulībā.

Vērsis

Vērsis savu mīlestības daļu saņems pacmitajos datumos. Viņiem veiksies, viņi ne tikai mīlēs, bet arī tiks no sirds mīlēti.

Tas nebūs tālu no jaunas mīlestības meklēšanas, jo tas var būt kāds no kolēģiem vai sen pazīstamiem cilvēkiem. Īpašu uzmanību Vērsim vajadzētu pievērst uzticībai partnerim.

Pārmērīgas un nepamatotas aizdomas var sagraut pat visspēcīgākās attiecības, un tas neietilpst vairuma Vēršu plānos.

Lauva

Mīlestības attiecības viņi varēs uzsākt Lauvas mēneša otrajā dekādē. Pateicoties viņu sabiedriskumam, viņi vienmēr būs uzmanības centrā.

No decembra vidus par viņiem visvairāk interesēs pretējais dzimums. Daudzas Lauvas varēs uzsākt ilgstošas ​​un ļoti daudzsološas attiecības. Vienīgais, kas tos var iznīcināt, ir meli.

Nemelojiet savam mīļotajam, un saikne kļūs vēl stiprāka. Uzticēšanās partneru starpā būs spēcīgākais pamats.

Svari

Veiksme mīlestībā uzsmaidīs Svariem. Viņi negaidīti satiks savu jauno dvēseles radinieku. Nevajadzētu pat izslēgt kādu nejaušu situāciju, ko vēlāk var atcerēties ar smiekliem.

Otrajā decembra dekādē aizsāktās attiecības būs kaislību pilnas. Tā arī notiek, bet vienmēr mierīgi un nosvērti Svari spēs skaļi sakārtot attiecības ar trauku dauzīšanu un citām dēkām. Viņus būs iespējams nomierināt tikai ar atklātas mierīgas sarunas palīdzību.

Lasi vēl: Pēkšņi kļūs bagāts – astrologi teica, kurš Tīģera gadā sāks šiki dzīvot

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru