Pāvels Globa jau no 26. aprīļa brīdina 5 zvaigžņu zīmes par lielām problēmām

Slavenais astrologs Pāvels Globa sacīja, ko dažus zvaigžņu pārstāvjus gaida aprīļa beigās – maija sākumā.

DVĪŅI

Astrologs iesaka cilvēkiem sekot līdzi savai veselībai no 26. aprīļa līdz 2. maijam. Neapdraudiet sevi. Tāpat zvaigznes neiesaka sākt atklātas sarunas ar mīļajiem. Šajā periodā Dvīņiem vajadzētu saglabāt mieru un būt pacietīgiem.

LAUVA

Aprīļa beigās un maija sākumā zīmes pārstāvjiem jāievēro ceļu satiksmes noteikumi un jāizmanto tikai ekspluatējamas elektroierīces. Papildus tam visam Lauvam būs jāpiedalās nopietnā sarunā ar mīļoto cilvēku. Viņš sāks uzzināt, kurš ir priekšnieks. Astrologs iesaka saglabāt mieru un neieslīgt konfliktos.

SVARI

Cilvēkiem, kas dzimuši zem šīs zīmes, iestājas strīdu un domstarpību laiks. Tas nebūs ilgs. Tāpēc vienkārši gaidiet to. Astrologs neiesaka provocēt mīļoto. Ir lielas izredzes, ka viņš saskarsies ar dusmām un kairinājumu. Īpaši jāuzmanās, nodarbojoties ar sportu, pastāv traumu risks.

SKORPIONS

Otrā pavasara mēneša beigas un trešā mēneša sākums pārbaudīs zīmes pārstāvju izjūtu par spēku. Mīļotais cilvēks bez iemesla atradīs vainu un būs greizsirdīgs par jebkuru cilvēku. Skorpioniem būs tikai jāpaciešas. Tomēr, ja mīļais cilvēks nevēlas kompromisus, tad sabrukšanas varbūtība ir liela.

ŪDENSVĪRS

Globa atzīmē, ka arī šīs zīmes cilvēkiem būs jāpiedzīvo grūts periods. Lai izvairītos no savstarpējām pretenzijām ar dārgu cilvēku, jums vajadzētu mainīt vidi un atpūsties. Turklāt kuņģa un zarnu trakta problēmu iespējamība ir augsta. Tādēļ Ūdensvīriem jāpievērš īpaša uzmanība diētai.

Lasi vēl: Pāvels Globa jau no 26. aprīļa brīdina 5 zvaigžņu zīmes par lielām problēmām

Avots:

govoritufa

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru