Vasilisa Volodina izteikusi prognozes par to, kas mūs sagaida jūlija otrajā pusē

Vasaras virsotne – tā viņi sauc jūliju. Viņš ir pilns ar atvaļinājumiem un karstajām dienām, un priekiem darbā. Vasilisa Volodina sastādījusi prognozi 2021. gada jūlija otrai pusei visiem zvaigžņu apļa pārstāvjiem.

 

♈ Auns

Jūlija otrajā pusē Auns būs lieliskā formā, tāpēc varēs visu izdarīt un veltīt laiku svarīgām un interesantām lietām. Esiet piesardzīgs, pastāv liels risks sastrīdēties ar draugiem, jo ​​viedokļi par jūsu dzīvē notiekošajiem notikumiem atšķiras.

Lasi arī: Nebūs naudas problēmu! Baltā veiksmes svītra četrām zvaigžņu zīmēm gaidāma 2021. gada jūlijā

Šomēnes labāk atturēties no azartspēlēm. Rūpīgi padomājiet arī par ieguldījumiem un naudas tērēšanu jūlija pirmajā nedēļā – ar lielu varbūtības pakāpi jūs varat to vienkārši izniekot.

Kāda krīze mēneša sākumā sāks mazināties no 19. datuma, bet no 30. jūlija tā būs laba un mierīga.

 

♉ Vērsis

Jūs varat dot triecienu savai labklājībai, aktīvi uzstājoties pret priekšniekiem, atturieties no tā. Jūs nokļūsiet pašā vispārējās uzmanības un ikdienas cīņu centrā.

Laika posmā no 12. līdz 16. jūlijam jūs varēsiet nodibināt patiesi siltu garīgu savienību ar kādu no jūsu iekšējiem lokiem, nepalaidiet garām tik labas iespējas. Sports un dejas Vērsim šajās jomās sagādās morālu gandarījumu un panākumus.

 

♊ Dvīņi

Mēneša otrā puse ir pilna ar iegremdēšanos bīstamajā neatlaidībā šīs zīmes pārstāvjiem. Melnais Mēness pievienos arī atriebības slāpes videi, vēlmi kaut kā sāpināt, aizskart viņus, neļaujiet savam tumšajam sākumam kontrolēt notikumus.

Kopumā Dvīņiem radīsies iespaids, ka dzīve pilnā burā lido uz priekšu pēc zināmas stagnācijas un paslīdēšanas perioda. No 12. datuma kļūs vieglāk atrisināt finanšu problēmas, varēs labot vecās kļūdas.

 

♋ Vēzis

Jūlija sākums iesaistīs Vēžus sīvā konkurencē un spītīgā cīņā par naudu. Jūs varat uzvarēt, ja izturēsiet apstākļus. Mēneša vidū ir labas iespējas satikt vecus draugus, jūs iegūsiet daudz priecīgu emociju.

Šīs zīmes pārstāvji jūlijā būs ļoti daiļrunīgi un pārliecinoši. Ir pienācis laiks piesaistīt jaunus sabiedrotos un atklāt (un izskaidrot) svarīgus dzīves noslēpumus, jūs būsiet gatavs intelektuālam izrāvienam.

 

♌ Lauva

Jūlija pirmo desmit dienu apstākļi var radīt iespaidu, ka visi ir pret. Un viņi tiecas pēc iespējas vairāk ierobežot jūsu likumīgās tiesības un iespējas. Pats interesantākais ir tas, ka strīdos kļūdies tieši tu, tāpēc esi piesardzīgs.

Nav arī laiks iesaistīties konkurences cīņā, liela iespēja to zaudēt. Labāk ir mierīgi analizēt situāciju un domāt par turpmākajiem plāniem.

 

♍ Jaunava

Tuvie cilvēki var “uzkrāt” lietas, ar kurām jums nāksies saskarties nākotnē, tāpēc uzmanīgi sekojiet notikumu attīstībai, neatkāpieties no tiem.

Jūlija beigas atraisīs Jaunavas rokas un ļaus, visbeidzot, aktīvi ķerties pie lietas. Tavs partneris tev viegli dos vadību.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru