Vasilisa Volodina izteikusi prognozes par to, kas mūs sagaida jūlija otrajā pusē

♎ Svari

Līdz 22. jūlijam jūs labāk atbalstāt pašreizējos līderus, nevis mēģiniet uzņemties iniciatīvu. Labāk mierīgi piedalīties dividenžu sadalē, nekā mēģināt tikt uz priekšu.

Jūlija beigās Svariem labāk pārdomāt taktiku, atrodoties mājīgā ēnā.

 

♏Skorpions

Jūlija sākums Skorpioniem sagādā daudz nekritisku problēmu. Mājās būs neērti, bet darbā – ārkārtas situācijas. Pat mīļais cilvēks nevarēs sniegt adekvātu atbalstu šo problēmu laikā.

Risinājums ir iespēja baudīt sīkumus. Pat no darba procesa, neskatoties uz rezultātiem. Visus kaitinošos šķēršļus un problēmas, kas rodas, uztveriet kā pagaidu grūtības, kādas tās ir.

 

♐ Strēlnieks

Veselu mēnesi jums ir lieliska iespēja atrisināt jautājumus, kas saistīti ar dzīvesvietu, vecākiem un nekustamo īpašumu. Līdz jūlija beigām jūs atradīsies savā teritorijā, viss izdosies.

Nebrīnieties, ka ceļā satiksiet neadekvātus cilvēkus, tās nav jūsu rūpes un problēmas. Šķiet, ka no 28. datuma jūs esat nogādāts pagātnē, šķiet, ka pirms dažiem mēnešiem laiks ir uzlēcis.

 

♑ Mežāzis

Mēneša beigās, proti, no 25. līdz 26. jūlijam, ir iespējami uzbrukumi jūsu reputācijai, esiet modrs. Jūlijā šķitīs, ka visi atpūšas un jums ir smagi jāstrādā. Nekrītiet izmisumā, jūs esat uz pareizā ceļa, vienkārši sekojiet tam.

 

♒ Ūdensvīrs

Var šķist, ka veiksme, kas tik īsi pasmaidīja, gatavojas aiziet. Neuztraucieties, tā nav. Jūs esat svarīga posma sākumā, kustība jau ir sākusies.

Visticamāk, būs cīņa ar biznesa partneri vai dzīvesbiedru. Nākotnē pastāv risks paslīdēt par mājokļiem.

 

♓ Zivis

Plāni piepildīsies, un jūs iegūsiet komforta un mājīguma sajūtu. Jūlija beigās mēģiniet nepaātrināties un nemērķēt uz lielām lietām, jo notikumu gaita kļūs vienmērīgāka.

Lasi vēl: Zvaigžņu eksperti nosauc zvaigžņu zīmes, kurām jau rudenī gaidāms liels pārmaiņu laiks

Esiet atvērts un gatavs satikt jaunus cilvēkus. Jauni cilvēki, kas laika gaitā parādīsies jūsu dzīvē, var kļūt par patiesiem draugiem, sniedzot daudz prieka un labuma.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru