Vēlies mainīt dzīvi, bet nekas īsti nesanāk? Izlasi un noskaidro, kāpēc?!

Nejauc slinkumu ar pārgurumu, kas radies nepareizas rīcības rezultātā! 

Šobrīd pasaulē notiekošais, informācijas pārbagātība, tās objektīva izanalizēšana un adaptēšanās no mums prasa milzu piepūli, kas ļoti samazina dzīvības enerģiju! Noguruma un pastipirinātos stresa apstākļos mēs vairāk sākam paļauties uz prāta lēmumiem, nevis sajūtām un intuīciju, tādejādi diezgan viegli varam pazaudēt saikni ar savu patieso “es”, savām patiesajām vēlmēm un jutību pret dzīvi kopumā.

Rodas bezmiegs, neapmierinātība ar šī brīža materiālo stāvokli, rodas pastiprināta trauksmes sajūta un zems pašnovērtējums. Ja sāc sev pārmest, ka esi izniekojis laiku un enerģiju, vai, ka nespēj sevi disciplinēt, zini, ka ir mainījusies Tavu fundamentālo elementu secība. Pareizi būtu: sirds saka, prāts saprot un tad ķermenis rīkojas. Taču šobrīd, vispirms mēs sakām vai rīkojamies, prāts izskaidro rīcību un sirdij atliek vien pieņemt faktus. Tā rodas šis prāta labirints.

Pat tiem, kas cītīgi strādā ar pozitīvās domāšanas tehnikām, emocijas šobrīd ņem virsroku un ir grūti noturēt fokusu mērķu sasniegšanai un optimistiskā gara uzturēšanai. Mēs kļūstam neiecietīgi gan paši pret sevi, gan līdzcilvēkiem.

Prāta spēles šajā laikā uzņem apgriezienus. Ir vēlme atgriezties jau aizritējušos notikumos un ar iluzoru cerību tos nomainīt uz pozitīvākiem scenārijiem, tādejādi mēs nokļūstam “apburtajā eksistenciāles lokā” pieļaujot vienas un tās pašas kļūdas atkal un atkal. No tā iespējams izkļūt tikai veicot kapitālu inventarizāciju.

Laiks atmest visas nevajadzīgās ilūzijas, kas radījušas pamatīgu mentālu slogu un jāatbrīvojas no visa liekā, bez kā varam iztikt. Ir īstais brīdis attīrīt savu mājokli no lietām, ko ilgākā laika posmā jau vairs neizmantojam, apģērba, kas kļuvis par mazu vai novalkāts. Ieteicams distancēties no cilvēkiem, kuru enerģētika nesakrīt ar Tavējo.

Šajā laikā ir rūpīgi jāizvērtē savas patiesās vēlmes, vislabāk tās pierakstīt uz papīra, jo pierakstot rodas lielāka izpratne par to, kas patiešām ir vajadzīgs. Šos pierakstus ieteicams turēt redzamā vietā un ik pa laikam pārlūkot. Ja ir radusies izprtne, tad nepaies ne ilgs laiks, līdz radīsies sapratne par to, kā tas paveicams.

Šis nav īstais laiks svarīgu lēmumu pieņemšanai, svarīgāk būtu analizēt, vērot un izvērtēt. Neko sev nesolīt, bet būt klātesošam ikdienas procesos.

Cilvēkiem, kas šobrīd piedzīvo tukšuma sajūtu un nespēj atrast motivāciju, būtu noderīgi atcerēties, ka šis nav tukšums, bet gan jaunas, nu jau apzinātākas dzīves sākums!

Finanšu jautājums sāks risināties brīdī, kad jūsu rīcību diktēs nevis prāts, bet sirds. Prāta labajai racionālajai pusei jādod atslodze un jāļauj vaļa caur intuīciju un radošumu izpausties prāta kreisajai puslodei. Šo nomaiņu var stimulēt atpūta, meditācijas, joga, svaigs gaiss, pastaiga gar jūru, kultūras pasākumu apmeklējums un daiļliteratūra.

Mūsu domas atsaucas uz fizisko ķermeni, tāpēc ieteicams saglabāt dzīvesprieku, optimismu un gūt iedvesmu no cilvēkiem vai notikumiem, kas priecē. Tas palīdzēs ķermenim attīrīties, atbrīvoties no liekajiem kilogramiem un rast mieru.

Būtiski ir pievērst uzmanību elpošanas vingrinājumiem ar dziļām ieelpām un izelpām.

  1. Apsēdieties ērtā meditācijas pozā un dažas minūtes koncentrējieties uz savu elpu.
  2. Ieelpojiet dziļi līdz pašai vēdera lejasdaļai  un iztēlojieties, kā dzidra un spilgta gaisma piepilda jūsu iegurni kā  ūdens baseinu.
  3. Domās palieciet kopā ar gaismu, lēni elpojot, un iztēlojieties, kā ar katru izelpu tā kļūst arvien spēcīgāka.
  4. Atkārtojiet pie sevis trīs reizes:”Es laipni pieņemu un atzīstu savas emocijas. Mana dzīve ir pilna ar radošām iespējām”.
  5. Atsāciet normāli un lēni elpot un beidziet vizualizāciju. Kad esat gatavi, atveriet acis.

Noslēgumā atliek vien piebilst, viss ir labs ar mēru! Tāpēc informāciju uzņemam dozētā daudzumā, tiekamies ar sev tīkamiem cilvēkiem, esam vērtīgi pret apkārtējo vidi, kas paaugstinās jutību un intuīciju. Tas savukārt palīdzēs labāk sadzirdēt zemapziņu jeb sirdsbalsi un tālāk jau atliek tikai darbs prātam un darbiem!

Lai izdodas!

 

 

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Leave a Comment