12. septembrī ar Andelemandele GRAND Ķīpsalā atsākas Andelemandele rudens sezona

FOTO: Kaspars Meinerts/Apollo

9.03. izstāžu hallē “Ķīpsala” norisināsies vērienīgs Dāmu garderobju izpārdošanas pasākums „ANDELE MANDELE GRAND“, Pērļu Medību galvenā organizātore Līva Jaunozola sola, ka apmeklētājiem būs iespēja ielūkoties 500 Dāmu drēbju skapjos , un atrast tur savu „ pērli“ par ārkārtīgi vilinošām cenām.

Apmeklētāji, kurus pati organizatore dēvē par „pērļu medniekiem“, tiks laipni gaidīti no plkst. 11:00 – 17:00 , lai pilnībā nodotos andeles vērienam un pērļu medību azartam ! Rūpējoties par pasākuma dalībniekiem un tā apmeklētājiem, organizatori nodrošinās pēc iespējas ērtākus iepirkšanās apstākļus- būs gan garderobes, gan skaistumkopšanas stūris no Syoss, iepirkšanās enerģijas atjaunošanai būs zona, kur iemalkot kafiju, kādu atspirdzinošu dzērienu un uzkodas.

Andele Mandele aizsākumi meklējami 2008. gadā. „Mēs pirmās, kas piedalījās Andelē bijām 20 sieviešu blice, un šis pasākums norisinājās ar pavisam citu auru un ideju. Tā bija iepirkšanās ballīte ar kokteiļiem un ārkārtīgi pozitīvu, draudzīgu atmosfēru un šo vispārējo noskaņojumu mēģinu uzturēt visos Andeles Mandeles pasākumos. Nekad nebiju domājusi, ka šis pasākums iegūs tādu popularitāti , pulcēs kopā dāmu tūkstošus un kļūs par neierastu zaļo dzīvesveidu atbalstošu kustību Latvijā.” klāsta ANDELE MANDELE idejas realizētāja Līva Jaunozola.

“Šobrīd andeles kustība ir plaši attīstījusies un jau 3. gadu darbojas arī Andelemandele.lv portāls, kur dāmām ir iespēja arī ikdienā online versijā tirgot un medīt Pērles” – informē Jaunozola.

Andele Mandele norisinās 4 reizes gadā, taču tai papildus nākušas tādas andeles kā Andelemandele KIDS ( tuvākā gaidāma 4. maijā) , kur jaunās māmiņas izpārdod mazuļu drēbes , pavasarī – Special&Cheap Andelemandele, kur visas cenas ir līdz 10 EUR, kā arī īpašās svētku andeles pirms izlaidumu/ kāzu laika un jaungada ballēm, kur dāmas tirgo tikai un vienīgi svētku drānas.

Kā katru reizi, pasākumā darbosies labdarbības stūrītis, kur neizpārdotās mantas varēs ziedot labdarības organizācijām, skolām un bērnunamiem.

Ieejas maksa pasākumā no plkst. 11:00-15:00, 4 EUR, pēc plkst. 15:00: bezmaksas

Bērniem līdz 12 g.v. ieeja pasākumā bezmaksas.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru