Astroloģiskā prognoze 2022. gada jūlijam katrai zodiaka zīmei

“Precedents” uzzināja, kā katrai zodiaka zīmei izvērtīsies otrais vasaras mēnesis. Lauvām un Vēršiem jūlijs būs veiksmīgs un veiksmīgs mēnesis, un loka šāvējiem vajadzētu zināmā mērā pārskatīt savu attieksmi pret noteiktām lietām.

Zemes zīmes
Astrologi saka, ka jūlijs Vērsim būs ārkārtīgi pozitīvs. Tas attiecas gan uz darbu un finansiālo bagātību, gan personīgo dzīvi. Ja runājam par jaunavām, tad viņām jābūt gatavām jauniem izaicinājumiem un atklājumiem. Turklāt jūlijs ir lieliski piemērots jaunavām, lai sāktu sazināties ar jauniem cilvēkiem. Kas attiecas uz Mežāžiem, tad vasaras otrajā mēnesī viņiem vajadzētu atlikt jebkuru svarīgu lēmumu pieņemšanu un rūpīgi pārdomāt lietas. Dažos gadījumos putns rokās ir labāks nekā putns debesīs.

Uguns zīmes
Lauvām jūlijs solās būt ļoti veiksmīgs un produktīvs. Otrais vasaras mēnesis ir ideāls, lai apgūtu jaunas prasmes, mainītu vidi uz pozitīvāku un beidzot uzsāktu darbu, kas viņiem patīk. Loka šāvējiem arī jūlijam vajadzētu izdoties labi, taču uz pašsaprotamām lietām jāskatās no cita leņķa un vēlams ne ar izplūdušu skatienu. Iespējams, ka kāds nav tas, par ko viņš uzdodas. Aunam jūlijs solās būt stabils. Šis mēnesis šīs zīmes pārstāvju dzīvē nopietnas pārmaiņas nenesīs.

Lasi vēl: Visi Nostradama pareģojumi piepildās. Viņš prognozēja, ka 2022 – Tīģera gadā trīs zodiaka zīmes kļūs bagātas

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk…

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru