” Branku Brančotavā” notiks VIESĪBAS, uzstāsies Kaspars Zemītis ar Rēziju Kalniņu, koncertprogrammā ” Brīdis pēc vakariņām”

Muzikālā un dzejas performance – KASPARS ZEMĪTIS un RĒZIJA KALNIŅA programmā “Brīdis pēc vakariņām”.

Brīdis pēc vakariņām ir krēslas zona starp dienu un vakaru. Starpbrīdis starp dienas dunoņu, steigu, miera un klusuma valstību. Brīdis, kur mēs varam satikt sevi dzejā un mūzikā. Kur ieraudzīt savu dvēseli un sadzirdēt savu sirdi. Brīdis, kur klusumā mūs uzrunā pasaule. Dzeja un mūzika apvienosies programmā “Brīdis pēc vakariņām”, kurā skatītājiem tiks atklāts mazliet vairāk, personīgāk, intīmāk.

“Katram, kurš lasa dzeju, ir bijuši brīži, kad šķiet – dzejnieks ir ielūkojies mūsu sirds stūrīšos un norakstījis tās slēptākās ilgas un jūtas.” Rēzija un Kaspars šajā vakarā dalīsies ar tiem dzejoļiem un skaņdarbiem, kuri uzrunājuši viņu sirdis.

Programmā tiks lasīta Rudītes Losānes, Daces Micānes-Zālītes, Māras Zālītes un Krista Kalniņa dzeja, skanēs Kaspara oriģinālskaņdarbi un dziesmas, kā arī latviešu un ārzemju komponistu aranžēti skaņdarbi ģitārai.

Par neatkārtojamu un oriģinālu dzērienu radīšanu gādās Andris Reizenbergs un viņa komanda.

Šoreiz garšu ceļojumā mūs visus aizvedīs Mazās Irbes Picas ar izcilu itāļu tomātu zupu un fokaču, ko būs iespējams iegādāties mūsu iekšpagalmā. Zinot Latvijas rudens vējus, uzvelciet ko siltāku.

Pasākums norisināsies Branku Brančotavas iekštelpās – melanholiskas mūzikas un sveču gaismu radītā siltā atmosfērā.

18.00 Viesības ver durvis – baudīsim ēdienus un dzērienus

20.00 Laiks mūzikai un dzejai, uzstājas Kaspars Zemītis un Rēzija Kalniņa

Ieejas maksa: 15 EUR

Biļetes te: https://www.ekase.lv/lv/biletes/pasakumi/viesibas-branku-brancotava

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Leave a Comment