Dziedātāja Liene Šomase netiek ārā no “melnās joslas” – pēdējā laikā viņu regulāri vajā problēmas

Latvijā populārā dziedātāja Liene Šomase izdevumam  Kas Jauns pastāstījusi, ka pēdējā laikā viņu piemeklējusi problēmu un ķibeļu gūzma  un viņa netiek ārā no “melnās joslas”!

 

Liene pati uzskata, ka tā esot Dieva vai Visuma zīme! Kas tieši ir noticis?

Jau iepriekš Liene bija atklājusi interesantu detaļu –  Mežaparkā no kādas mājas balkona viņai virsū uzkrita melns kaķis! No tā L. Šomase  guva smadzeņu satricinājumu. Dziedātāja gan toreiz norādīja, ka negadījums “atstājis vaļā kaut ko labu”, norādot uz galvu! Kopš tā laika viņu piemeklējušas vēl vairākas citas ķibeles.

Piemēram,  viņa guva vēl vienu traumu, pie tam tā šoreiz jau ir daudz neparastāku – viņa ar svečtura durtiņām pamanījās savainot savu aci. Kādā veidā? Esot aizmirsusi nopūst sveci, un kad cēlās, lai to nopūstu, verot vaļā durtiņas, savainoja aci! Traumas rezultātā viņai uz laiku bija jāatsakās no auto vadīšanas, un jānēsā saules brilles, jo acs bija pamatīgi piepampusi. Tāpat viņa uz laiku pārtrauca vokālās nodarbības!

Lasi arī: Keitai Midltonei iedota tāda iesauka, par kuru vairums monarhu var tikai sapņot

Liene šobrīd aktīvi darbojas astroloģijas nozarē, kā arī akmeņu un sveču pasaulē! Arī savu traumu viņa ārstē ezotēriskā ceļā – ar “akmeni harmonijai”, kas jāpieliek pie acs.

 

Jāatgādina, ka Liene vēl nesen atklāti izstāstīja, kur visus šos gadus bija pazudusi, un kāpēc kādu laiku atpakaļ pameta skatuvi!

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Leave a Comment