Keitai Midltonei iedota tāda iesauka, par kuru vairums monarhu var tikai sapņot

38 gadus vecā Kembridžas hercogiene Keita Midltone beidzamajā laikā ļoti bieži tiek salīdzināta ar prinča Viljama mammu, princesi Diānu. Oficiālo vizīšu laikā Keita ļoti aktīvi sarunājas un komunicē ar cilvēkiem, neatkarīgi no viņu sociālā slāņa, raksta portāl kokteilis.lv

 

Īpašu uzmanību Keita veltī bērniem. Daudzbērnu mamma nelaiž garām iespēju pievērsties burtiski katram bērnam, kas cenšas pievērst viņas uzmanību oficiālo vizīšu laikā.

Briti ļoti uzslavējuši hercogienes atklātību, sirsnību un patiesumu saskarsmē ar cilvēkiem. Pateicoties tam Keita tikusi arī pie jaunas iesaukas.

Lasi arī: Zviedrijas deputātiem nav ne asistentu, ne automašīnu, un pat ne dāsnu pensiju: kā dzīvo “nabadzīgie” tautas kalpi

Ja princesi Diānu sauca par “siržu karalieni”, tad viņas vedeklai tikusi iesauka “bērnu karaliene”. Šī iesauka “dzima” pēc tam, kad dienasgaismu ieraudzīja Keitas jaunais sociālais projekts.

Karalienes Elizabetes II mazdēla sieva radījusi projektu, kam dots nosaukums “5 lieli jautājumi”, kas veltīts agrīnai bērnu attīstībai. Janvāra beigās hercogiene viesojās bērnudārzā, kur satika mazuļus.

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru