Festivāls ”Positivus” 2022.gadā gaidāms jaunā pilsētā

Populārās mūzikas un mākslas festivāls “Positivus” nākamgad notiks Rīgā, šorīt intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” atklāja galvaspilsētas mērs Mārtiņš Staķis (PP).

Festivāls no Salacgrīvas ar nākamo gadu tiks pārcelts uz Rīgu. Pasākums 15. jūlijā un 16. jūlijā notiks Lucavsalā, jo festivāla rīkotāji vēlas saglabāt norises vietu pie ūdens.

 

“Esam neizsakāmi lepni un priecīgi par šo jaunumu, jo tā ir priecīga ziņa visiem Rīgas uzņēmējiem un iedzīvotājiem, jo festivāls rada pozitīvu pienesumu ne tikai emocijām, bet arī Rīgas tēlam Eiropā,” sacīja domes priekšsēdētājs, piebilstot, ka, visticamāk, “Positivus” Rīgā notiks arī turpmāk. Ziņo portāls – skaties.lv

Kā ziņots, Kinoteātrī “Splendid Palace” šodien plkst. 10.00 notiks preses brokastis, kurā populārās mūzikas un mākslas festivāla “Positivus” rīkotāji un Rīgas dome (RD) informēs par jaunumiem saistībā ar 2022. gada “Positivus” festivālu.

 

Festivāla “Positivus” pirmsākumi meklējami 2007. gadā, tam katru gadu līdz 2019. gadam norisinoties Salacgrīvā. Pērn un šogad festivāls nenotika pandēmijas dēļ.

Lasi vēl: Zodiaka zīmes, kurām Ūdens tīģeris sola izgāšanos un neveiksmes 2022. gadā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru