Jaunā “Alfas” piebūve šokē pircējus ar veikalu, kur visas preces cildina Kreviju, tās armiju un Putinu

Nesen pabeigtajā un tikko atklātajā jaunajā “Alfas” piebūvē savas durvis vaļā vēris kāds apģērbu veikals, kura preču klāsts sastāv vien no Krievijas karoga, armijas un Putina cildināšanas. Sociālo tīklu lietotāji negrasās klusēt un ir pauduši skaļu nepatiku un protestu pret tirdzniecības parku “Alfa”, soloties tajā vairāk neatgriezties tieši šī konkrētā veikala “Black star wear” dēļ.

Ieejot šajā veikalā priekšstats ir nepārprotams – Krievija. Apģērbus “rotā” animētas Putina galvas, Krievijas karogi un krievu armijas tematikā izstrādātas drēbes, kas neapšaubāmi parāda Krievijas cildināšanu un slavēšanu. Arī cenu zīmēs dominē krievu valoda, savukārt latviešu valoda seko tikai pēc tam.

Konkrētajā franšīzes veikalā liela apģērbu daļa ir no 36 gadus vecā repera Timati apģērbu līnijas. Viņam pieder korporācija “Black star Inc.”, un šīs apģērbu līnijas veikali šobrīd jau atrodas ne tikai Krievijā, bet arī Baltkrievijā, Igaunijā, Kirgizstāna, Kazahstānā, Uzbekistānā, Turkmenistānā, Moldovā un nu jau arī Latvijā. Svarīgi piebilst, ka “Black star wear” veikals nav atrodams mūsu kaimiņvalstī – Lietuvā.

Pirmo reizi ieraugot šo veikalu, Latvijas sabiedrība ir paudusi sašutumu par to, ka nu jau Latvijas lielākais tirdzniecības parks ienesis Latvijā Kremļa propagandas veikalu. Daudzus jautājumus ar lūgumu paskaidrot sociālo tīklu lietotāji rakstījuši mikroblogošanas vietnē “Twitter”, taču T/C “Alfa” konta uzturētāji lūgumus pēc paskaidrojumiem ignorē.

 

Avots: jauns.lv

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru