Kāzu svinību vidū pazuda liela naudas summa. Kad uzzināja, kas to paņēma, jaunlaulātie bija apmulsuši

Annas stāsts

Šajā pavasarī Anna apprecējās ar savu mīļoto vīrieti Kirilu. Pāris satikās aptuveni četrus gadus. Jaunieši pabeidza institūtu, iekārtojās darbā un sāka dzīvot kopā. Pēc pusotra gada apprecējās.

Kāzām visu naudu lielākoties sakrāja paši. Annas vecāki nopirka Annai tikai līgavas tērpu. Kirila vecāki no savas puses samaksāja par jaunlaulāto gredzeniem.

Kāzas tika atzīmētas kafejnīcā, viesu sanāca daudz – aptuveni piecdesmit cilvēku. Galvenokārt tie bija Kirila radinieki. Anna bija no piepilsētas (aptuveni 50 km attālumā), daudzi viņas radinieki un paziņas atteicās braukt turp šurp. Atbrauca tikai vecāki, tante ar vīru un bērniem un trīs bērnības dienu draudzenes.

Nez kāpēc Anna ļoti labi atcerējās, cik daudz dāvanu konvertu pasniedza viesi. Viens no tiem kā reiz bija no draudzenes – spilgti rozā krāsā ar lielu banti, konverts bija roku darbs. Un vēl konverts no vīra vecāsmātes – parasts, viens no tiem, kuros pa pastu sūta vēstules. Vecmāmiņa nebija sīkumaina un ielika naudu tajā aploksnē, kuru atrada sev mājās.

Lasi arī: Ko mums nesīs 2023. gada maijs: Ba Zi detalizēta prognoze

Kad jaunlaulātie pēc svinībām devās mājās un sāka skaitīt uzdāvināto naudu, izrādījās, ka vecmāmiņa uzdāvinājusi 600 eiro, bet trīs Annas draudzenes kopumā 150 eiro. Katrs uzdāvināja tik, cik varēja.

Tikai pēc divām nedēļām pazvanīja viena no draudzenēm un sāka jautāt, kam jaunlaulātie plāno iztērēt naudu. Sarunas laikā Anna saprata, ka draudzenes konvertā bija ielikušas nevis 150 eiro, bet gan 300, tas ir, katra pa 100.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!

Leave a Comment