LaTS veikalos cenas zemākas kā citur, liecina aptauja

Ikdienā, veicot pirkumus, liela daļa sabiedrības izvēlas jau zināmus produktus, taču nereti izvēle mainās, kas pamanām kādu tīkamu atlaidi.

Taču jāatceras, ka ne visi veikalu tīkli piedāvā vienlīdzīgas cenas, līdz ar to mēdz atšķirties arī piešķirtā atlaide.
Lai saprastu, kā tās atšķiras un kurš veikals varētu būt klientam draudzīgāks, salīdzinājām vienādiem produktiem pielāgotas atlaides dažādos veikalos. Izvēlēti “Lats”, “Elvi”, “Citro”, “TOP” un “Aibe”.

Salīdzinātas cenas 5 dažādiem produktiem, kuriem ir atlaides “Lats” un “Elvi” veikalā. Pirmajā grafikā redzamas cenu atšķirības alum “Lāčplēsis” un “Lielvārdes”, higiēnas paketēm “Always”, pelmeņiem “Viči” un dzirkstošajam vīnam “Torley”. Vienīgais produkts, kam cena veikalos ir vienāda, ir “Lielvārdes” alus. Visi pārējie produkti, būdami ar atlaidi, arvien ir dārgāki par “Lata” piedāvājumu.

Salīdzinājumā starp “Citro” un “Lats” situācija paliek nemainīga. Jāmin, ka lielas iespējas saņemt “Lats” klienta kartes īpašnieki, kam pieejamas īpašas atlaides produktiem, kā tas ir, piemēram, laša filejas gabaliņu “Kaija” gadījumā vai, pērkot suņu barību “Pedigree” un cāļa cepeti. “Lats” karte arī paredz, ka pircējs savā kartes kontā saņem atpakaļ 1% no pirkuma summas, kas nozīmē, ka iespējams nopelnīt, ietaupot naudu.

Daudz sakritību dažādu produktu atlaidēm atrodamas veikalos “TOP” un “Lats”. Lai arī abu veikalu piedāvājumi cenu ziņā ir līdzvērtīgi, vērā ņemami piedāvājumi ar “Lats” klienta karti – cenas produktiem, piemēram, čipsiem “Estrella” ir krietni zemākas. Īpaši lielas cenu atšķirības redzamas cūkgaļas krūtiņas ar kaulu un ādu – “Lats” piedāvājums ir veselu pus eiro zemāks.

Vislielākā atlaižu daudzveidība, kas sakrīt, atrodama “Lats” un “Aibe” veikalos. Te nu atlaižu atšķirības mēz būt drastiskas – pat 60 centi, kā tas ir brendijam “French Label”. Lielākoties atlaižu atšķirības ir aptuveni 10 centu apmērā, draudzīgākam esot veikalam “Lats”. Jau atkal īpaši uzsakāma klienta kartu atlaižu piedāvātā iespēja. Piemēram, cāļa cepetis, dzirkstošais vīns “Soligo” iegādājami par krietni zemākām cenām.

“Lats”, būdams latviešu veikalu tīkls, atlaižu ziņā arī ir visdraudzīgākais klientiem. Tāpēc, pirms dodies “medībās” un veikalu, palūko mājaslapas un salīdzini atlaides!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Leave a Comment