Notiks “Ideju terminālis 2019”

Otrdien, 27.augustā, notiks ikgadējais Ventspils skolu un pirmsskolu pedagogu savstarpējās pieredzes apmaiņas seminārs “Ideju Terminālis”, kura laikā pedagogi dalīsies ar savām inovatīvajām idejām, metodiskajām izstrādēm, kopējiem projektiem un iniciatīvām.

No plkst. 10.00 līdz 15.30 Ventspils Jaunrades namā norisināsies plakātu sesija – pedagogiem, vecākiem un ikvienam citam interesentam būs iespēja uzzināt skolu un pirmsskolu pieredzi ceļā uz kompetenču pieejā balstīta mācību satura ieviešanu.

Savukārt plkst. 10.00 un plkst. 12.00 Ventspils Valsts 1. ģimnāzijā un Ventspils 6. vidusskolā notiks pedagogu pieredzes apmaiņas darbnīcas. To laikā pilsētas pirmsskolu un skolu pārstāvji dalīsies savā pieredzē un idejās, pastāstot par dažādām tēmām – kā veidot animācijas filmiņas dzejoļiem, kā interesanti un saistoši mācīt latviešu valodas gramatiku, kā vienu caurviju tēmu izveidot par projekta darbu vairākos mācību priekšmetos, kā izmantot dažādus tiešsaistes rīkus, lai piesaistītu skolēnu uzmanību, paaugstinātu motivāciju mācīties un veidotu atgriezenisko saiti. Tāpat varēs uzzināt, kā veiksmīgi veidot savstarpējo sadarbību mācību stundu tēmu plānošanā un integrēt caurviju prasmes mācību un audzināšanas procesā, iepazīt lasītprasmes stratēģijas labākai teksta izpratnei mācību stundās, praktiski izmēģināt dažādu tiešsaistes rīku lietošanu, iegūt idejas audzēkņu novērtēšanas rubriku veidošanai, kā arī noskaidrot, kādas skolēnu pamatprasmes mēra diagnostikas darbi, un kā šīs pamatprasmes veiksmīgāk attīstīt. Šīs un citas zināšanas pedagogi apgūs kopā 22 pieredzes apmaiņas darbnīcās.

No 20. augusta pedagogiem katrā izglītības iestādē iespējams elektroniski reģistrēties pieredzes apmaiņas darbnīcām.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru