Rīgas pašvaldības policija lūdz palīdzību atpazīt huligānu (+VIDEO)

Rīgas pašvaldības policijā ir saņemts iesniegumus no kāda vīrieša par miesas bojājumu nodarīšanu. Cietušais pastāstīja, ka šā gada 10.jūnijā viņš kopā ar draugu atpūties uz soliņa krastmalā, kad pēkšņi pie viņiem piegājis kāds agresīvi noskaņots kungs ar draudzeni.

Agresīvais kungs sākumā abus vīriešus lamāja rupjiem vārdiem, bet pēc tam vairākas reizes iesita pa galvu vienam no atpūtniekiem. Uzbrukuma laikā otrs atpūtnieks paspēja izvilkt telefonu un nofilmēt konflikta beigas – spērienu ar kāju.

Pašlaik Rīgas pašvaldības policijā ir uzsākta administratīvā lietvedība par maznozīmīgu miesas bojājumu nodarīšanu un tiek meklēts video redzamais vīrietis. Meklētā vīrieša vārds, iespējams, ir Aleksandrs, jo cietušais dzirdējis, ka uzbrucēju šādā vārdā nosauc viņa draudzene.

Ikvienu, kas atpazīst video redzamo vīrieti, lūdzam atsaukties, zvanot pa tālruni 110 vai 67181204.

Policija lūdz atpazīt uzbrucēju

Rīgas pašvaldības policijā ir saņemts iesniegumus no kāda vīrieša par miesas bojājumu nodarīšanu. Cietušais pastāstīja, ka šā gada 10.jūnijā viņš kopā ar draugu atpūties uz soliņa krastmalā, kad pēkšņi pie viņiem piegājis kāds agresīvi noskaņots kungs ar draudzeni. Agresīvais kungs sākumā abus vīriešus lamāja rupjiem vārdiem, bet pēc tam vairākas reizes iesita pa galvu vienam no atpūtniekiem. Uzbrukuma laikā otrs atpūtnieks paspēja izvilkt telefonu un nofilmēt konflikta beigas – spērienu ar kāju.Pašlaik Rīgas pašvaldības policijā ir uzsākta administratīvā lietvedība par maznozīmīgu miesas bojājumu nodarīšanu un tiek meklēts video redzamais vīrietis. Meklētā vīrieša vārds, iespējams, ir Aleksandrs, jo cietušais dzirdējis, ka uzbrucēju šādā vārdā nosauc viņa draudzene.Ikvienu, kas atpazīst video redzamo vīrieti, lūdzam atsaukties, zvanot pa tālruni 110 vai 67181204.

Posted by Rīgas pašvaldības policija on Ceturtdiena, 2018. gada 5. jūlijs

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru