Sagaidi 8. martu vesels – tiec galā ar bronhu saslimšanas izraisītu klepu!


Straujiem soļiem tuvojas 8. marts – Starptautiskā sieviešu diena. Ja nu, baudot agrīno pavasari, nākas saslimt, svētkus sagaidīt veselam palīdzēs Wintrozen – zāles, kas paredzētas klepus ārstēšanai.

Ļoti svarīgi, lai zāles būtu iespējams lietot visiem ģimenes locekļiem. Wintrozen piemērots arī tiem, kas nepanes laktozi un diabēta slimniekiem. Zāļu lietošana ir vienkārša – tableti ar apelsīnu garšu izšķīdina ūdens glāzē. Pagatavotais zāļu šķīdums uzreiz gatavs lietošanai. Wintrozen ieteicams lietot 2-3 stundas pirms došanās pie miera.

Wintrozen aktīvā viela ir acetilcisteīns. Tai piemīt izteikta mukolītiska darbība – tā šķidrina gļotas un strutaini gļotainus izdalījumus. Tas ir aminoskābes cisteīna atvasinājums, kam piemīt mukolītiskā darbība – rezultātā aktīvā viela veicina gļotu izvadīšanos no elpceļiem.

Iepakojumā ir 10 šķīstošās tabletes. Jāatceras, ka zāles ieteicams lietot tikai personām, kas ir pieaugušas un sasniegušas 14 gadu vecumu. Pirms zāļu lietošanas jāsazinās ar ģimenes ārstu vai farmaceitu.

Iesaki šo rakstu citiem!

Leave a Comment