Šīs horoskopa zīmes pārstāvji dzīvo savā pasaulē un nav pielīdzināmi nevienam citam

Ir tikai viena horoskopa zīme, kurai visi noteikumi ir “domāti citiem”. Protams, ka runa ir par Ūdensvīriem! Šīs horoskopa zīmes pārstāvji ir ļoti dzīvesgudri un jau agrā vecumā – varētu teikt – jau kopš bērnības. Viņi intuitīvi zina, kas ir pareizi, kas – nē, un vissvarīgākais viņiem ir dzīvot saskaņā pašiem ar sevi. Un tas tā patiešām ir: pat šo cilvēku aura ir citādāka kā vairumam citu.

Ūdensvīrs nekad neuzturēs kontaktus ar muļķiem, meļiem, iedomīgiem un vienkārši nelietīgiem cilvēkiem: viņš meklē savā dzīvē tādus cilvēkus, no kuriem viņš varētu iemācīties un uzzināt kaut ko jaunu. Turklāt viņi nešķiro cilvēkus pēc statusa, kas mūsdienās ir ārkārtīgi reta parādība. Piemēram, ja Ūdensvīrs savā ceļā satiks bezpajumtnieku, kas viņam šķitīs lielisks sarunu biedrs un personība, viņš nekādā gadījumā nelaidīs garām izdevību ar viņu satikties un pavadīt laiku sarunās.

Tāpat šie cilvēki nekad nedzīvo pēc sabiedrībā pieņemtiem noteikumiem. Ūdensvīrs mācās visu savu dzīvi, tāpēc atrast viņam līdzvērtīgu sarunu biedru ir teju neiespējami. Jāteic, ka pat astrologi ir atzinušies, ka sastādīt horoskopus par šīs horoskopa zīmes pārstāvjiem nudien ir sarežģīti – viņu vidū sastopami revolucionāri, mākslinieki, vēsturnieki, politiķi un kopumā tādi cilvēki, kas var mainīt nākotni. Vienlaikus Ūdensvīri ir noslēpumaini, neparedzami un mīklaini. Un visās dzīves situācijās savas problēmas risina viņi paši – Ūdensvīrs nekad negaidīs palīdzību no malas – ja tā ir, ļoti jauki, bet viņš to negaida.

Avots: la.lv

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru