Anša Ataola Bērziņa mamma pastāsta, kādēļ prezidents nepiedeva Ansim…

13.janvāra grautiņos apsūdzētā, notiesātā un cietumā ieliktā Anša Ataola Bērziņa māte profesore Jeļena Staburova publicējusi savu viedokli par to, kāpēc viņas dēlu prezidents Vējonis neapžēloja un par sistēmu kopumā!

Anša mamma raksta:

Kādēļ Prezidents nepiedeva Ansim? Tādēļ, ka visa izmeklēšana 13. janvāra lietā sastāvēja no daudziem likumpārkāpumiem, ko veikušas personas, kurām pienāktos atbildēt par likumu burta un gara ievērošanu.

Un Ansis izrādījās tas lakmusa papīrītis, kam nācās šos pārkāpumus izgaismot – par paša veselības cenu. Kam gan patīkami šādu situāciju atzīt? Īpaši nepatīkami tas Prezidentam – sabiedriskā taisnīguma garantam.

Ansi neapžēloja arī tādēļ, ka nāktos skart milzīgu likuma idejas nesēju slāni un sabiedriskās domas veidotājus, kā, piemēram, dažus LETAs žurnālistus, kuri arī nu jau gadiem ilgi sviedriem vaigā nopūlas demonizēt tos dažus desmitus cilvēku, kas nebaidījās skaļi izkliegt to visu, ko mūsu vairums atzina klusējot. Ticu, ka daži no viņiem patiešām pārkāpuši krimināllikumu. Taču tie, ar kuriem man nācies sastapties pēdējo gadu laikā, nebija noziedznieki. Līdz 2009. gada notikumiem šie cilvēki nebija ar Ansi pazīstami, viņus «sapazīstināja» prokurore Vita Hutore, gluži formāli saliekot kopā «apsūzības grupās».
Nevis noziedznieki, bet nelaimīgi cilvēki, ko (ne)likumības zobratos maluši jaunie Saeimas saimnieki – tie, kuri nonāca pie varas šo cilvēku cīņas rezultātā. Viens no viņiem pēc cietuma izbraucis no Latvijas. Viņa aizvainotība ir tik dziļa, ka droši vien nekādi valsts projekti nespēs viņu atvilināt pie mums atpakaļ. Cits, sekmīgs pasniedzējs ar daudzu gadu stāžu, tagad strādā par sētnieku…

Raksta turpinājums nākamajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!

RB Author

Comments

    Imants Parādnieks

    (16/04/2018 - 19:55)

    “Es. Vējonis, esmu prātīgs prezidents! Vēlreiz izstudēšu Raiņa “Prātīga rīcība” un atbildīgi rīkošos.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *