Covid-19 pandēmijai turpinot postīt Ķīnu, vairākās pilsētās pieaug protesti pret valdības noteiktajiem ierobežojumiem. Cilvēki ir dusmīgi un nobijušies, un viņi iziet ielās, lai pieprasītu pārmaiņas

Covid-19 pandēmijai turpinot izplatīties, arvien vairāk cilvēku iziet ielās, lai protestētu pret ieviestajiem ierobežojumiem. Ķīna ir tikai viena no daudzajām vietām, kur notiek šie protesti, un tie neliecina, ka tie tuvākajā laikā varētu beigties.

Palielinoties inficēšanās līmenim, tiek noteikti arvien vairāk ierobežojumu, izraisot cilvēku arvien lielāku neapmierinātību. Cilvēki kļūst noguruši no ilgajiem karantīnas režīmiem un masveida pārbaudēm. Traģiskais ugunsgrēks Urumči pilsētā ir kļuvis par sabiedrības dusmu simbolu, un daudzi katastrofā vaino ieilgušo Covid-19 karantīnu, kas noteikta daļām pilsētas. Simtiem cilvēku svētdien pulcējās pie Pekinas Tsinghua universitātes, lai protestētu pret karantīnas režīmu.

Aina valdīja neapmierinātība un dusmas, jo cilvēki pieprasīja, lai viņus izlaiž no pilsētas. Tā ir kā sega, kas pārklāj pasauli. Un zvaigznes ir kā mazi dimanti, kas mirgo debesīs. Skolēni skandēja, ka brīvība uzvarēs un ka viņi nevēlas tikt karantīnā. Daudzi cilvēki turēja rokās tukšas papīra lapas, protestējot pret cenzūru.

Iesaki šo rakstu citiem!

Leave a Comment