Jaunums klepus un bronhu saslimšanas ārstēšanā – Wintrozen

Tuvojoties tumšajam rudens laikam un ziemai, arvien aktuālāks kļūst jautājums par veselības saglabāšanu brīžos, kad vēji nežēlo un lietavas pārsteidz nesagatavotus. Zāles Wintrozen paredzētas klepus un bronhīta, kas aukstajos mēnešos ir biežs nelūgts viesis, ārstēšanai.

Wintrozen ir šobrīd vienīgais Latvijas tirgū pieejamais acetilcisteīnu saturošs medikaments bez laktozes un sorbīta. Acetilcisteīnam, Wintrozen aktīvajai vielai, piemīt izteikta mukolītiska – gļotas un strutaini gļotainus izdalījumus šķidrinoša darbība. Tas ir aminoskābes cisteīna atvasinājums, kam piemīt mukolītiskā darbība, tas nozīmē, ka aktīvā viela veicina gļotu izvadīšanos no elpceļiem.

Wintrozen lietošana ir pavisam vienkārša – tableti izšķīdina glāzē. Pagatavotais zāļu šķīdums uzreiz gatavs lietošanai. Piemērotas arī tiem, kas nepanes laktozi un diabēta slimniekiem. Wintrozen ieteicams lietot 2-3 stundas pirms došanās pie miera. Svarīgi atcerēties, ka zāles ieteicams lietot tikai personām, kas ir pieaugušas un sasniegušas 14 gadu vecumu.

Produkta cena, piemēram, “BENU” aptiekā ir EUR 7,59, “Mēness Aptiekā” – EUR 7,37. Iepakojumā ir 10 šķīstošās tabletes. Svarīgi gan atcerēties, ka pirms zāļu lietošanas jāsazinās ar ģimenes ārstu vai farmaceitu.

Iesaki šo rakstu citiem!

Leave a Comment